Bursada Bugün Bursa haber bursa haberi bursa haberleri Bursa

En çok Hollywood oyuncularına güveniyorlar

ABD'de The Wagner Group tarafından yapılan ankette Amerikalılar'ın en güvendikleri 100 isim arasında ilk dört sırayı, Hollywood oyuncuları aldı. En çok güvenilen kişi sıralamasında, Tom Hanks zirveye oturdu. Hanks'i, Sandra Bullock, Denzel Washington ve Meryl Streep izledi.

En çok Hollywood oyuncularına güveniyorlar

ABD'de yapılan bir araştırma, Amerikalıların 'en çok kime güvendikleri' konusunda ilginç sonuçlar ortaya çıkardı. The Wagner Group tarafından gerçekleştirilen anket sonuçlarına göre, Amerikalıların en güvendikleri 100 isim arasında ilk dört sırayı, Hollywood oyuncuları aldı. En çok güvenilen kişi sıralamasında, Tom Hanks zirveye oturdu. Hanks'i, Sandra Bullock, Denzel Washington ve Meryl Streep izledi.

Gazeteci, TV program yapımcı ve sunucuları, ABD Yüksek Mahkemesi yargıçları, doktor, film yönetmenleri ve sporcuların da bulunduğu 100 kişilik listede, ABD'de yaşayan Türk asıllı Amerikalı doktor Mehmet Öz, 16'ncı sırada yer aldı. ABD Başkanı Barack Obama'nın eşi Michelle Obama, Amerikalılar'ın en çok güvendiği kişiler listesinde, eşine açık ara fark attı. 'First Lady', listede 19'uncu sıraya otururken ABD Başkanı Barack Obama 65. sırada yer alabildi.


ABD eski başkanlarından Jimmy Carter, 'Amerikalıların en çok güvendiği kişiler' listesinde 24'üncü, ABD eski Dışişleri Bakanlarından Madeleine Albright 23'üncü, Colin Powell 32'nci, Hillary Clinton 51'inci, Condoleezza Rice da 68'inci sırada yer aldı.

Dünya eski Boks Şampiyonlarından Muhammed Ali de en çok güvenilen kişiler listesine 41. Sıradan girdi. İşte Amerikalıların 'en çok güvendiği' ilk 20 kiş şöylei:

1-Tom Hanks (Oyuncu) 2-Sandra Bullock (Oyuncu) 3-Denzel Washington (Oyuncu) 4-Meryl Streep (Oyuncu) 5-Maya Angelou (Amerikan Araştırmaları Profesörü) 6-Steven Spielberg (Yönetmen) 7-Bill Gates (Micrisoft'un kurucusu) 8-Alex Trebek (Program sunucusu) 9-Melinda Gates (Bill&Melinda Vakfı Eş Başkanı) 10-Julia Roberts (Oyuncu) 11-Robert J. Lefkowitz (Nobel ödüllü doktor) 12-Robin Roberts (Günaydın Amerika'nın sunucusu) 13-Clint Eastwood (Oyuncu-Yönetmen) 14-Brian K. Kobilka (Nobel ödüllü doktor) 15-Lloyd Shapley (Nobel ödüllü ekonomist) 16-Mehmet Öz (Doktor-Program sunucusu) 17-Sanjay Gupta (Doktor-Program sunucusu) 18-Ellen De Generes (Program sunucusu) 19-Michelle Obama (First Lady) 20-Noam Chomsky (Dilbilimci-Filozof).

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!