Bursada Bugün Bursa haber bursa haberi bursa haberleri Bursa

"Dudaklarımda 25 yıldır dolgu var"

Demet Şener, önceki gün Nişantaşı'ndaydı. Cilt bakımı yaptıran Şener, makyajsız haliyle görüntülendi. Eski manken estetik soruları hakkında, 'Dudaklarımda 25 yıldır dolgu var. Kim ne isterse onu yaptırsın' dedi.

''Dudaklarımda 25 yıldır dolgu var''

Estetiğe karşı düşünceleri sorulan Demet Şener, 'Estetiği karşı değilim. Dudaklarımda 25 yıldır dolgu var. Onun dışında botoksum, hiçbir estetiğim yok. Kim ne isterse onu yaptırsın. İleride ben de yaptırırım. Hatta şimdi doktoruma söyledim 'Ne olur biraz yap' diye. O da 'Şu an seni çok dondurmak istemiyorum' diyerek reddetti.' dedi.

Eski manken, '43 yaşındayım. Benim için bakım çok önemli. Çok hassas bir cildim var. Herkes gibi çok elletmiyorum, iğneli şeyler yaptıramıyorum.' şeklinde konuştu.

Ev işleri konusunda erkeklerin de eşlerine yardımcı olabileceğini söyleyen Şener, 'Benim ağabeyimin oğlu 18 yaşında Londra'ya okumaya gitti. Her işini kendi yapabiliyor. Böyle çocuklar ileride evlenince eşlerine de yardımcı oluyor. İrem'e de, Ömer'e de eşit davranıyorum. Kızım bardağını mutfağa koy diyorsam Ömer'e de diyorum. Cenk de evde gerekiyorsa her işi yapar.' diye konuştu.

 

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!