Bursada Bugün Bursa haber bursa haberi bursa haberleri Bursa

DÖRT AYAKLI BILDIRCIN 1 GÜN YAŞADI

Ödemiş'te bıldırcın ve muhabbet kuşu yetiştiriciliği yapan Hakan Özcan, geçtiğimiz günlerde 4 ayaklı bir bıldırcın yavrusunun dünyaya geldiğini fakat 1 gün yaşadığını söyledi.

DÖRT AYAKLI BILDIRCIN 1 GÜN YAŞADI

Bir süredir uğraşı haline getirdiği bıldırcın ve muhabbet kuşu yetiştiriciliğinin kendisini dinlendirdiğini belirten Özcan, kuluçka makinesi da satın aldığını belirterek, bu hobiyi üretime dönüştürmeyi tasarladığını söyledi. Geçtiğimiz günlerde bir bıldırcın yumurtasından çıkan yavrunun kendisini çok şaşırttığını söyleyen Hakan Özcan, bir bıldırcın yavrusunun yumurtadan 4 ayaklı çıktığını belirterek şunları söyledi: "Akşam yumurtasını parçalayan yavru bıldırcının 4 ayaklı olduğunu önce eşim fark etti. Ben de çalıştığım kurumdaki arkadaşlarıma göstermek için cep telefonu ile görüntüsünü çektim. Fakat yavrunun sabahleyin öldüğünü gördük."
Bıldırcın yavrunun 4 ayaklı olması konusunda herhangi olağanüstü bir durum gözlemlemediğini belirten Özcan, "Sanıyorum yumurta çift sarılı idi. Başka olağanüstü bir durum gözlemlemedim" dedi.

 

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!