Geri Devine: '0-0 bizim için iyi skor olur'

Devine: '0-0 bizim için iyi skor olur'

Trabzonspor'un UEFA Avrupa Ligi 2. Ön eleme turundaki rakibi Derry City'nin teknik direktörü Declan Devine, Hüseyin Avni Aker Stadyumu'nda basın toplantısı düzenledi.

17 Temmuz 2013 Çarşamba, 21:53 - Spor
A
Devine: '0-0 bizim için iyi skor olur'

 

Devine, kadrolarında Avrupa Ligi'nde ilk kez forma giyecek futbolcular bulunduğunu vurgulayarak, "İrlanda'dan geldik. Çok yetenekli futbolcuların olduğuna inandığımız bir lige futbol oynamaya geldik, yarın oynayacağımız maç zor olacak. Bu takımda çok iyi ve yetenekli futbolcular var. Bizim takımımızda ise daha genç oyuncular var. Avrupa liginde ilk defa oynayacak oyuncular var. Ama iyi bir maç olacağını düşünüyoruz. Bu maça umutlarımızı kaybetmemek için geldik. 0 - 0 gibi bir skor bizim için iyi olacaktır. Buraya büyük bir güven içinde geldik" dedi.

Derry City'nin forvet oyuncularından Rory Patterson ise genç bir takım olduklarını vurgulayarak, "Trabzon'a bu sıcakla baş etmeye geldik. Çok yoğun bir sıcak var. İnşallah bir gol atıp İrlanda'ya bu golün avantajı ile döneriz" dedi. Basın toplantılarının ardından Derry City, Hüseyin Avni Aker Stadyumu'nda 15 dakikası basına açık bir antrenman gerçekleştirdi.

Diğer Spor Haberleri için tıklayın


17 Temmuz 2013 Çarşamba, 21:53
A