Geri "Denize atmıştı!" Yiğit Marcus Aral'dan ilk açıklama

"Denize atmıştı!" Yiğit Marcus Aral'dan ilk açıklama

Miss Turkey 2018 güzellik yarışmasını birincisi Şevval Şahin'in eski sevgilisi Yiğit Marcus Aral'ın kıskançlık yüzünden Sabancıların torunu Kerem Kamışlı'yı sandalyeyle birlikte denize atmıştı. Aral, magazin gündeminde çok konuşulan konuyla ilgili açıklama yaptı.

26 Haziran 2021 Cumartesi, 10:41 - Magazin
A
 "Denize atmıştı!" Yiğit Marcus Aral'dan ilk açıklama

Ünlü manken Şevval Şahin ile sevgilisi Yiğit Marcus Aral geçtiğimiz günlerde yollarını ayırdıklarını duyurmuştu. 

Ancak çiftten Şevval Şahin'in, ayrılık açıklamasından önce iş insanı Kerem Kamışlı ile yakınlaştığı iddia edildi. Önceki gün de Şahin ve Kamışlı, Boğaz'daki bir mekanda baş başa yemek yedi.

Bunu öğrenen Aral mekanı bastı. Aral önce çiftin masasına oturdu ve selfie çekti. Sonra Kamışlı ile Aral'ın arasındaki tartışma bir anda kavgaya dönüştü. Kavga esnasında Aral, Kamışlı'yı denize attı. 

Mekan çalışanlarının yardımıyla denizden çıkarılan Kamışlı'nın o anları sosyal medyadan paylaşıldı.

"NE OLDU, DENİZE Mİ DÜŞTÜN!"

Marcus Aral'ın Kerem Kamışlı'yı denize attıktan sonra kameralara yansıyan anlarda, imalı bir şekilde, "Ne oldu, denize mi düştün" dediği duyuluyor. 

ŞEVVAL ŞAHİN ÖNÜNDE DURDU

Şevval Sahin'in de eski sevgilisi Marcus'un daha fazla zarar vermemesi için Kamışlı'nın önünde durduğu görülüyor.

"SENİ BU ÜLKEYE SOKUP ÇIKARTMAM"

Magazin gündemine bomba gibi düşen olayın ardından Yiğit Marcus Aras bir magazin programında açıklama yaptı:

"2 dakika oturdum. Şevval dedim dün benimlesin bugün çocuklasın. Bir karar ver, beraberseniz ben kalkıp giderim. Benim için sıkıntı yok 1.5 senelik kız arkadaşımsın, ayrılmayı isteyen benim. Çocuğa dedim ki iki gün sonra ayrıldın, 21 yaşındaki kızı kandırıp, şöyleyim böyleyim diye yakışıyor mu sana delikanlılık mı bu dedim. 

Diyor ki, sen benim kim olduğumu biliyor musun? Ben dedi bu Türkiye'nin vergisinin yüzde 10'unu veriyorum. Bu Türkiye'de uçan uçakların yüzde 30'u benim dedi. Seni bu ülkeye sokup çıkartmam dedi. Öyle mi dedim ben seni denize sokar çıkartırım dedim, denize soktum çıkardım. "

"BANA YAPILAN BÜYÜK BİR PSİKOLOJİK ŞİDDET"

Yaşanan olay sonrasında Şevval Şahin ilk açıklamayı sosyal medya hesabından yaptı. Şevval Şahin şunları yazdı:

"Öncelikle dün akşam yaşanan olayın şoku içerisindeyim. Bazı şeyleri netleştirmem gerekiyor. Marcus'la olan ilişkimi haftalar önce Miami'de bitirdim. Aslında bundan çok öncesine dayanan kalp kırıklıklarım da oldu. Ama insanın tabii ki de kopma süreci o kadar kolay olmayabiliyor. Ayrılıktan sonra her şeyin sakin kalması, sorunsuz bir ayrılık olması umuduyla onu arkadaşım olarak görmeye devam ettim. O zamandan beri er gün benimle olan ilişkisine devam etmek istedi. Bana ve kararıma saygı göstermedi. Tehditler de başlayınca onu engellemek zorunda kaldım. Özel hayatımı bu kadar anlatmak benim için gerçekten hiç kolay olmasa da olay maalesef buralara geldi.

Olaydan bir gün önce Marcus ile ilişkimizin bitmesinin daha sağlıklı bir karar olduğunu tekrar konuşmak için haftalar sonra ilk defa halka açık bir yerde buluştum. Bana göre bu ilişkimizin içinde olması gereken bir konuşmaydı bu kadar yaşanmışlıklar varken. Sonunda bana ve çevremdeki insanlara zarar verecek hiçbir şey yapmayacağına ve arkadaş kalacağımıza söz verdi. Hatta bu beni günler sonra rahatlattı. Dışarıdan çok komik görünen bu olay unutmayın ki bana yapılan büyük bir psikolojik şiddet."

Diğer Magazin Haberleri için tıklayın


26 Haziran 2021 Cumartesi, 10:41
A