Geri Demet Şener yeni bir aşka yelken açtı

Demet Şener yeni bir aşka yelken açtı

Eski manken Demet Şener, iş insanı Tolga Arman'a gönlünü kaptırdı. Çiftin geçtiğimiz hafta Bodrum'da birlikte tatil yaptığı öğrenildi.

25 Ağustos 2021 Çarşamba, 18:27 - Magazin
A
Demet Şener yeni bir aşka yelken açtı

2018'de İbrahim Kutluay'dan boşanan eski manken Demet Şener, 2019 yılında da iş insanı Cenk Küpeli ile nikah masasına oturmuştu. Ancak aradığı mutluluğu yine bulamayan Şener, Küpeli ile boşanmıştı.

ESKİ EŞİYLE BARIŞTI

Küpeli'yle ayrılığı sonrası İbrahim Kutluay ile aralarındaki buzları erittiğini ifade eden Demet Şener'in eski eşiyle yeniden birliktelik yaşayıp yaşamayacağı ise merak konusu olmuştu.

YENİ AŞKIYLA TATİLDE

Ancak Şener yeni bir aşka yelken açtı. Habertürk'ten Onur Aydın'ın haberine göre; Eski mankenin lojistik sektörüyle uğraşan iş insanı Tolga Arman'a gönlünü kaptırdığı ortaya çıktı. 

Bodrum'da paparazzilere yakalanmamak için aralarına bir şezlong mesafe koyan ikili yakayı ele verdi. Gazetecileri gören Şener, selam vermeyi ihmal etmedi.

Şener ve Arman'ın kızlarının aynı yaşta ve arkadaş oldukları öğrenildi.

TOLGA ARMAN KİMDİR? 

Demet Şener'in aşk yaşadığı söylenen Tolga Arman, lojistik sektörüyle ilgileniyor. Ayrıca Arman'ın bir kızı bulunuyor. 

DEMET ŞENER KİMDİR, KAÇ YAŞINDA?

Demet Şener, 11 Nisan 1977'de Bursa'da doğdu. Nişantaşı Kız Lisesi'nden mezun olan Şener, 1995 yılında yapılan Miss Turkey Güzellik Yarışmasında 1. oldu. 15 Temmuz 2005 tarihinde millî basketbolcu İbrahim Kutluay'la evlendi, 19 Ocak 2018'de İbrahim Kutluay'dan boşandı. Şener'in bu evliliğinden 2006 doğumlu İrem adında bir kız çocuğu ve 2009 doğumlu Ömer isimli oğlu bulunmaktadır.

Demet Şener beyazperdeye, 1999 yapımı olan ve Gani Müjde tarafından yazılıp yönetilen, oyuncular arasında Cem Davran, Hande Ataizi, Mehmet Ali Erbil ve Nurseli İdiz gibi ünlü sanatçıların da olduğu "Kahpe Bizans" filmi ile adım attı. Bu filmin ardından yine 1999 yılında, Mustafa Altıoklar tarafından yazılıp yönetilen "Asansör" filminde rol aldı.

Diğer Magazin Haberleri için tıklayın


25 Ağustos 2021 Çarşamba, 18:27
A