Geri Demet Akalın'ın açıklamalarıyla sosyal medya ikiye bölündü!

Demet Akalın'ın açıklamalarıyla sosyal medya ikiye bölündü!

Demet Akalın, orman yangınları nedeniyle evi kül olan bir kişiye ulaştığını ve yardımda bulunacağını ifade etti. Akalın, konuyla ilgili, "Evini döşemesi, yatağı bizden... En yakın zamanda dernek kuracağım. Çok yardım geliyor" ifadelerini kullandı. Ünlü popçunun paylaşımı sosyal medyayı ikiye böldü.

03 Ağustos 2021 Salı, 12:12 - Magazin
A
Demet Akalın'ın açıklamalarıyla sosyal medya ikiye bölündü!

Türkiye'nin birçok noktasında devam eden orman yangınları 7'nci gününde. Şu ana kadar 134 yangın söndürülürken, 10 yangın sürüyor. Manavgat'ta 1 mahalle daha boşaltılırken, Marmaris'teki yangınla birlikte kontrol altına alınmaya çalışılıyor.

Söndürme çalışmaları aralıksız sürerken 49 yaşındaki şarkıcı Demet Akalın da yardım için seferber oldu. Akalın, yangından etkilenen ve evi kül olduğu için dışarıda yatmak zorunda kalan kişi için harekete geçti. 

Demet Akalın, Twitter hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda, "Teyzemi buldum. Evini döşemesi yatağı bizden. En yakın zamanda dernek kuracağım. Çook yardım geliyor. Haluk nasıl kurdu acaba? Şu dünyada işe yaradığını hissetmek" ifadelerini kullandı.

Ünlü şarkıcının paylaşımının ardından sosyal medya ikiye bölündü. Bazı kullanıcılar Akalın'ı desteklerken, bazıları da ünlü şarkıcıyı eleştirdi. 

"KAMYONUMUZ YOLA ÇIKACAK" DEMİŞTİ

Dün yangından etkilenen bölgelere 20-25 bin TL'lik yardım göndereceğini açıklayan Akalın, Instagram'dan yayınladığı videoda gözyaşlarına hakim olamamıştı. Şarkıcı, gönderisinde, "Soğuk su depolu kamyon bulmaya çalışıyorum. Birkaç yere telefon açtım ama... Sağ olsun Emrullah'la ben de 20-25 bin TL'lik malzeme alıyoruz. Köpek maması, yanmaz ayakkabı, pil birkaç bir şey daha... Yarın kamyonumuz Bodrum'a yola çıkacak..." ifadelerine yer vermişti.

Diğer Magazin Haberleri için tıklayın


03 Ağustos 2021 Salı, 12:12
A