Bursada Bugün Bursa haber bursa haberi bursa haberleri Bursa

Dell, PowerEdge™ VRTX™ Türkiye'de...

Dell, uzak ve küçük ofis ortamlarında karmaşıklığı ortadan kaldırmak ve ayrı ayrı BT cihazlarının yarattığı dağınıklığı önlemek için özel olarak tasarladığı PowerEdge™ VRTX™'i Türkiye'de tanıttı.

Dell, PowerEdge™ VRTX™ Türkiye'de...

 

İstanbul, 08 Ekim 2013 - Dell, her boyutta işletmenin BT altyapılarındaki mevcut karmaşıklık, verimsizlik ve kısıtlılık  sorunlarını çözümlemek amacıyla,bütünleşik altyapı çözümleri portföyünü genişletti.  Uygulama ve iş yükü ihtiyaçlarına özel olarak uyarlanılabilen bu yeni çözümle Dell, bütünleşik teknolojiyi, başta şube yapısına sahip kurumlar, küçük ve orta ölçekli firmalar olmak üzere çok geniş bir müşteri kitlesine sunuyor.
Türkiye Çözüm Grup Direktörü Didem Duru konuyla ilgili olarak: "Dell, kullanıcılarından aldığı ilham ve günümüz işletmelerini etkileyen ticari gerçeklerin bilinci ile yenilikler tasarlıyor ve bu yenilikleri farklı iş kollarına hitap edecek şekilde modern BT mimarilerine uyarlayarak sunuyor.


Dell'e göre, herkes için tek bir standart bulunmuyor. Bugün duyurusunu yaptığımız PowerEdge™ VRTX™ ile Dell, birkaç kişilik küçük ofislerden, dünyanın en büyük , hiper ölçekli veri merkezlerine kadar her boyutta işletmeye yönelik çözüm üretme konusunda farklı bir yaklaşımı olduğunu gösteriyor"  dedi.


Dell EMEA Gelişen Pazarlar Bölgesi Kurumsal Ürünler Pazarlama Müdürü Tunç Erkan ise "Bugüne dek, iş yükü ve uygulama odaklı verimerkezi çözümleri büyük ölçekli işletmeler için tasarlanıyordu. Sistem boyutları, ortam faktörleri, sistem destek ihtiyaçları ve sahipolma maliyeti gibi pek çok sebepten dolayı bu çözümler,  daha küçük boyutta ihtiyaçlara ve kapasiteye sahip şube ofisleri ya da küçük ve orta ölçekli işletmelerin kullanımına uzak kalıyor ve ihtiyaçlarına karşılık vermiyordu.
PowerEdge™ VRTX™, başta sağlık, eğitim , perakendecilik, turizm ve bankacılık gibi sektörler olmak üzere, dünyada ilk kez ofis ortamında kullanım hedeflenerek  tasarlanmış bütünleşik BT çözümüdür. VRTX™ bu işletmelerin  etkin ve verimli biçimde büyüme ve rekabet için ihtiyaç duydukları esneklik, ölçeklenirlik, kolay yönetim ve BT desteği becerilerini onlara uygun maliyetle sunmaktadır. " şeklinde konuştu.
Dell™ PowerEdge™ VRTX™, işletmelere basitleştirilmiş ve ölçeklenebilir bir veri merkezini tek bir şasi içinde, bütünleşik olarak  sunarken, yenilikçi tasarımı sayesinde ayrı ayrı cihazların birleştirilmesinden doğan  dağınıklığı ve birden çok yönetim aracı kullanma zorunluluğunu da ortadan kaldırıyor. www.youtube.com/watch?v=16IlDQnIMrk
Dell'in rakiplerinden ayırıcı özelliği, her boyutta işletmeye uyacak şekilde ölçeklenebilir BT çözümleri sunmasına dayanıyor. Müşteri odaklı yaklaşımın bir uzantısı olarak Dell, dünyada ilk defa uzak ve küçük ofis ortamları düşünülerek sıfırdan tasarlanmış, yerden tasarruf ve ofis ortamına kolayca uyum sağlayan tek  bir kasa içinde ve kurumsal özelliklerde bütünleşik BT çözümü; PowerEdge™ VRTX™'i Türkiye'de satışa sunuyor. (Dell introduces PowerEdge™ VRTX™). Dell PowerEdge™ VRTX™  işletmelere ve Dell kanal iş ortaklarına aşağıdaki özellikleri sunuyor:


·        Mükemmel sadelik ve basitlik: Sunucuların, veri depolamanın, ağ bileşenlerinin ve sistem yönetim araçlarının tek bir kompakt kasa içinde buluştuğu PowerEdge VRTX, her bir görev için ayrı olarak kurulan sistemlere oranla yüzde 86 daha az kablo kullanıyor ve kullanıcılara zamandan ve emekten büyük bir tasarruf sağlıyor. Buna ilave olarak PowerEdge™ VRTX™, ayrı ayrı harici cihazların entegrasyon ihtiyacı  ve bu cihazlara yönelik çok sayıda yönetim arayüzünden doğan  karmaşıklığı, masrafı ve dağınıklığı da ortadan kaldırıyor.

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!