Geri Cumhurbaşkanlığı Kabinesi toplanıyor

Cumhurbaşkanlığı Kabinesi toplanıyor

Cumhurbaşkanlığı kabinesi Beştepe'de toplanacak. Koronavirüsle mücadelede son durum ve bölgesel gelişmelerin konuşulacağı toplantıda, Ticaret Bakanlığı'nın marketlerdeki fiyat artışlarıyla ilgili bir süredir sahada yaptığı çalışmaların da kabine üyeleri ile paylaşması bekleniyor.

10 Ekim 2021 Pazar, 17:02 - Güncel
A
Cumhurbaşkanlığı Kabinesi toplanıyor
05:25 Cumhurbaşkanı Erdoğan: Etiketlerdeki fahiş fiyatın önüne geçeceğiz!

İLGİLİ VİDEO

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Etiketlerdeki fahiş fiyatın önüne geçeceğiz!

Cumhurbaşkanlığı Kabinesi Beştepe'de toplanacak. Toplantıda iç ve dış gündemdeki gelişmeler ele alınacak. Koronavirüsle mücadelede son durum ve bölgesel gelişmelerin konuşulacağı toplantıda, Ticaret Bakanlığı'nın marketlerdeki fiyat artışlarıyla ilgili bir süredir sahada yaptığı çalışmaların da kabine üyeleri ile paylaşması bekleniyor.

İç ve dış gelişmelerin ele alınacağı toplantıda bakanlar, görev alanları ile ilgili sunumlar yapacak.

Market ve pazardaki fiyat artışları gündemdeki başlıklar arasında yer alıyor. Ticaret Bakanlığı'nın bir süredir sahada yaptığı çalışmaları kabine üyeleri ile paylaşması bekleniyor.

Milliyet gazetesinde yer alan habere göre, koronavirüsle mücadelede son durum gündemdeki bir diğer başlık olacak. Artan vaka sayıları sonrasında atılması gereken adımlar görüşülecek. Okullardaki yüz yüze eğitimde bugüne kadar geçen süre değerlendirilecek. Aşılamadaki son durum ele alınacak.

Doğu Akdeniz'deki son gelişmeler değerlendirilecek. Suriye'nin kuzeyi başta olmak üzere bölgedeki gelişmeler ele alınacak. Afganistan'daki son durum ve insani yardımlar görüşülecek.

Diğer Güncel Haberler için tıklayın


10 Ekim 2021 Pazar, 17:02
A