Geri Cumhurbaşkanı Erdoğan: Hiç ilgisi alakası olmayan kişileri banklara yatırarak kampanyalar sürdürüyorlar

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Hiç ilgisi alakası olmayan kişileri banklara yatırarak kampanyalar sürdürüyorlar

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 'Darülaceze Yurt ve Kültürel Tesis Açılışı ve Darülaceze Sosyal Hizmet Şehri Tanıtım Töreni'nde açıklamalarda bulundu.

25 Eylül 2021 Cumartesi, 17:47 - Siyaset
A
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Hiç ilgisi alakası olmayan kişileri banklara yatırarak kampanyalar sürdürüyorlar
05:42 Cumhurbaşkanı Erdoğan: Hiç ilgisi alakası olmayan kişileri banklara yatırarak kampanyalar sürdürüyorlar

İLGİLİ VİDEO

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Hiç ilgisi alakası olmayan kişileri banklara yatırarak kampanyalar sürdürüyorlar

 

Darülaceze Sosyal Hizmet Şehri Tanıtım Töreni'nde konuşan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan,Erdoğan'ın açıklamalarından öne çıkanlar şöyle:

Yapay, yavaş ve yaşanılabilir bir anlayışla yapılmış Darülaceze tesisne katkı sağlayan herkese şükranlarımı sunuyorum. Sadece Allah rızası gözetilerek yapılan bu yatırımın getirisi hayır duasıdır.

Milletimizin 'Allah devletimize zeval vermesin' demesi, bu tür müesseselere olan güvenidir. Türkiye'nin en yaygın sosyal destek projelerini hayata geçirdik. İlkemiz insanı yaşat ki devlet yaşasındır. Bu ülkede hiç kimsenin kendini sahipsiz hissetmeyeceği bir sistem kurduk.

Günde 3 kez bir yatağa bağımlı olan emanete bakacaksın. Onunla ilgileneceksin. Ülkemizi gıpta edilen bir yer haline getirdik. 40 farklı ilde 67 bine yakın yaşlımızla evinde bakım hizmeti veriyoruz.

Son günlerde üniversite öğrencileriyle alakalı maalesef çok çirkin bir kampanya sürdürülüyor. Ülkemizde iktidara geldiğimizden bu yana yurt kapasitemizi neredeyse 1 milyona yakın yurt kapasitesine sahip olan bir iktidarız.

Bunu görmeden maalesef yalan yanlış, hiç ilgisi olmayan kişileri bankların üzerine yatırarak kampanyalar sürdürdüler. Yalan söylüyorsunuz, hayatınız yalan. Bizim yurtlarımız ortada, bütün bu yurtlarla birlikte kapasite ortada. Burada 2 bilemedin 3 kişilik kapasite ile öğrencilerimizi ağırlıyoruz.

Diğer Siyaset Haberleri için tıklayın


25 Eylül 2021 Cumartesi, 17:47
A