Bursada Bugün Bursa haber bursa haberi bursa haberleri Bursa

Çocuklara bayram hediyesi

İzmir'e düzenlenecek TRT 23 Nisan Çocuk Şenliği'ne Büyükşehir Belediyesi Doğal Yaşam Parkı'ndan destek geldi. Belediye, 15-23 Nisan tarihleri arasında tüm çocukların Doğal Yaşam Parkı'nı "ücretsiz" gezebileceğini duyurdu.

Çocuklara bayram hediyesi

Açıldığı günden itibaren, özellikle çocukların yoğun ilgi gösterdiği, Avrupa'nın en nitelikli hayvanat bahçeleri arasında yer alan İzmir Büyükşehir Belediyesi Doğal Yaşam Parkı, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nda da çocukları unutmadı. TRT tarafından bu yıl İzmir'de düzenlenecek Uluslararası Çocuk Şenliği'ne destek olmayı amaçlayan İzmir Büyükşehir Belediye Meclisi, 15-23 Nisan tarihleri arasında Doğal Yaşam Parkı'nı ziyaret eden yerli ve yabancı öğrencilerden ücret alınmaması kararı aldı. 9 gün boyunca 18 yaş altındaki tüm yerli ve yabancı öğrenciler, parkı ücretsiz olarak ziyaret edip vahşi hayvanları yakından görme fırsatı yakalayacak.
DOĞAL YAŞAM'DA BAYRAM KEYFİ
23 Nisan günü Doğal Yaşam Parkı'nı ziyaret eden çocukları birbirinden ilginç etkinliler bekliyor. Müzik gruplarından animasyon gösterilerine, yüz boyamadan karaoke yarışmalarına kadar çok sayıda etkinlik, çocuklara şenlik havası yaşatacak. Aynı gün, "Renklerle Doğal Yaşam" konulu resim yarışması ödül töreni düzenlenecek ve sergilenmeye değer görülen 50 resim, ziyaretçilerin beğenisine sunulacak.

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!