Geri Çığlık atarak balkona çıkan kadın, ikinci kattan düşerek ağır yaralandı

Çığlık atarak balkona çıkan kadın, ikinci kattan düşerek ağır yaralandı

Mersin'de çığlık atarak kaldığı pansiyonun balkonuna çıkan kadın, odadaki bir gencin çabalarına rağmen ikinci kattan düşerek ağır yaralandı.

21 Eylül 2021 Salı, 20:03 - Güncel
A
Çığlık atarak balkona çıkan kadın, ikinci kattan düşerek ağır yaralandı
01:48 Çığlık atarak balkona çıkan kadın, ikinci kattan düşerek ağır yaralandı

İLGİLİ VİDEO

Çığlık atarak balkona çıkan kadın, ikinci kattan düşerek ağır yaralandı

Mersin'de merkez Yenişehir ilçesi Çitlikköy Mahallesi Üniversite Caddesi üzerinde meydana gelen olayda, iddiaya göre, iki katlı pansiyonun son katında kalan 42 yaşındaki Dilek D., yardım çığlıkları atarak balkona çıktı.

GENCİN ELLERİNDEN KAYARAK DÜŞTÜ

Balkon korkuluklarından aşağı sarkarak atlama girişiminde bulunan kadın, daha sonra kararsız kalıp kendini tekrar yukarıya çekti. Bir süre sonra yeniden balkondan sarkan kadının yardımına orada bulunan bir genç yetişti. Ancak kadın, gencin ellerinden kayarak önce alt kattaki balkon camına çarptı ardından bahçedeki ağaçlarına üzerine düşerek ağır yaralandı.

SAĞLIK DURUMU CİDDİYETİNİ KORUYOR

Mersin Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesine kaldırılan kadının sağlık durumunun ciddiyetini koruduğu bildirildi.

O ANLAR GÖRÜNTÜLENDİ

Olay anı, çevrede bulunan bir vatandaş tarafından cep telefonu ile saniye saniye kaydedildi. Görüntülerde, bir kadının bağırarak pansiyonun balkonuna çıktığı ve atlama girişiminde bulunduğu görüldü. Bir süre tereddüt ederek sarktığı balkon korkuluklarından kendini yukarıya çektiği görülen kadın, daha sonra yeniden balkondan aşağı sarkarken, yardım etmeye çalışan gencin ellerinden kayarak önce alt kattaki balkon camına çarptı, ardından bahçedeki ağacın üzerine düştü.

Olayla ilgili soruşturmanın sürdüğü bildirildi.

Diğer Güncel Haberler için tıklayın


21 Eylül 2021 Salı, 20:03
A