Geri Cemile sır oldu!

Cemile sır oldu!

Adapazarında 1,5 ay önce sırtında çantası ile okuldan eve gitmek üzere ayrılan lise öğrencisi 16 yaşındaki Cemile Beyter'den iz yok. Genç kızın en son olarak görüldüğü Şehirlerarası Otobüs Terminali'ndeki görüntüleri ise buradaki güvenlik kameraları tarafından kaydedildi. Kızlarının son görüntülerini gözyaşlarıyla izleyen Emine ve Cevdet Beyter çifti, ondan gelecek bir haberi bekliyor.

13 Aralık 2012 Perşembe, 16:05 - Yaşam
A
Cemile sır oldu!

Adapazarı'nda 2 Kasım günü Kız Teknik ve Meslek Lisesi'nde ders bitimi okuldan ayrıldıktan sonra kayıplara karışan Cemre Beyter kayıplara karıştı. 3 çocuk babası inşaat isçisi Cevdet Beyter kızının bulunması için başvurmadık yer bırakmadı. Son olarak şehir merkezinde mobese direğine çıkarak kızının fotoğrafını asıp dikkat çekmek isteyen baba Beyter, eşiyle birlikte küçük kızından gelecek haber bekliyor.

Kızının kaybolduğu gün okuldan çıktıktan sonra eve gelmeyerek Adapazarı'nda bir kadının yanında iki gün kaldığını öğrendiklerini söyleyen baba Cevdet Beyter, "O gün kızım gelmeyince polise başvurduk. Polis yeterince arama yapmadı. İki gün sonra da kızım Sakarya Şehirlerarası Otobüs Terminali'ne sırtında okul çantası ile gelerek bir otobüs firmasından kendisini İstanbul'a götürmesini isteyerek ayrılmış. Kızımın kandırılmasından endişe ediyorum" dedi.

Anne Emine Beyter de kızının terminalde son görüntülerini gazetecilere izlettirirken, kızının bugüne kadar tek başına bir yere gitmediğini söyleyerek, "Onu kandırdılar. Bir gün bile baska yerde kalmazdı. Ama şimdi 1.5 aydır yok"  diyerek gözyaşları içerisinde onun dönmesini ve bir haber vermesini istedi.

Diğer Yaşam Haberleri için tıklayın


13 Aralık 2012 Perşembe, 16:05
A