Geri Can Yaman'a tepki! 'Bir katkın olsun şu dünyaya'

Can Yaman'a tepki! 'Bir katkın olsun şu dünyaya'

Rol aldığı 'Sandokan' adlı dizi için yaklaşık 7 aydır İtalya'da bulunan oyuncu Can Yaman'ın jakuzi keyfi yaparken çekildiği fotoğrafa tepki yağdı. Yaman'ı meslektaşı Tolga Güleç de eleştirdi.

02 Ağustos 2021 Pazartesi, 12:15 - Magazin
A
Can Yaman'a tepki! 'Bir katkın olsun şu dünyaya'

Başrolünde yer aldığı 'Sandokan' adlı dizinin çekimleri için İtalya'da bulunan Can Yaman, geçtiğimiz haftalarda Türkiye ziyaretinin ardından tatiline İtalya'da devam ediyor. 

Instagram'da 8,5 milyon takipçisi bulunan Yaman, konakladığı otelde verdiği pozları sosyal medya hesabından yayınladı. Ancak 31 yaşındaki oyuncunun, denize karşı jakuzi keyfi yaptığı ve kaslı vücudunu sergilediği pozları tepki çekti.

Bazı takipçileri, Can Yaman'ın Türkiye'de eş zamanlı başlayan ve devam eden orman yangınlarına yönelik paylaşımda bulunmamasını eleştirdi. Tepki gösteren isimler arasında Yaman'ın meslektaşı Tolga Güleç de vardı.

"EN AZINDAN İHTİYAÇ LİSTESİ PAYLAŞ!"

Güleç, sosyal medya hesabından isim vermeden şu ifadeleri kulladı:

"Milyon takipçi yapmış vasıfsız kardeşim... Sana diyorum, yahu kime olacak! Herkesin içinde isim vermeyeyim şimdi, sonra salarsın üstüme 12-13 yaşındaki fanlarını. Bir katkın olsun şu dünyaya! Kardeş durmadan Instagram'da üstü çıplak fotoğraflarını paylaşıp etkileşim kasacağına, yapsana 2 paylaşım! En azından ihtiyaç listesi paylaş! Paylaş bir şey paylaş... Tamam en yakışıklı sensin, en iyi vücut sende tamam. Ne olur?"

Diğer Magazin Haberleri için tıklayın


02 Ağustos 2021 Pazartesi, 12:15
A