Geri Bursasporlu taraftarlar kombineye akın etti

Bursasporlu taraftarlar kombineye akın etti

Yeni sezon öncesi Taye Taiwo, Civelli ve Sebastian Frey gibi yıldız isimleri kadrosuna katan Bursaspor'da, yeşil-beyazlı taraftarlarda kombine biletlere akın ediyor. 6 gün önce genel satışa çıkarılan biletlerden yaklaşık 16 bin adet satış yapıldığı bildirildi.

17 Temmuz 2013 Çarşamba, 12:35 - Spor
A
Bursasporlu taraftarlar kombineye akın etti

Bursaspor Kulübü'nün yeni sezon öncesi tüm resmi müsabakaları kapsayan indirimli kombine bilet fiyatlarına taraftarlar, büyük ilgi gösteriyor. İtalyan devi Milan'ın Nijeryalı sol bek oyuncusu Taye Taiwo ve Genoa'nın tecrübeli file bekçisi Sebastian Frey gibi isimleri renklerine bağlayan Bursaspor'da, taraftarlar da kombine biletlere akın etti.

YAKLAŞIK 16 BİN BİLET SATILDI
Yeşil-beyazlı taraftarlar, geçtiğimiz sezon 5 bin 500 TL ila 375 TL arasında değişen kombine bilet fiyatlarında yüzde 50 oranında indirime gidilmesiyle adeta gişelere akın ediyor. 12 Temmuz Cuma günü genel satışına başlanılan kombine biletlerden yaklaşık 16 bin adet satış yapıldığı öğrenildi. Geçtiğimiz sezon 2 bin civarında kombine satışı yapan Bursaspor'da, bu sezon ise taraftarları ilk gün itibariyle bu rakamın iki katına ulaşılması yeşil-beyazlı yönetimi de sevindirdi.

Öte yandan satışlarının başlamasının ardından kısa sürede tükenen Kapalı Kale Arkası ve Maraton Tribünü kombinelerine ilaveten, taraftarlardan gelen yoğun talep doğrultusunda Aile Tribünü Kombinesi'nde de genel satış başladı. Dün sabah saatlerinden itibaren satışa sunulan Aile Tribünü'nün fiyatı 300 TL olduğu bildirildi.

Diğer Spor Haberleri için tıklayın


17 Temmuz 2013 Çarşamba, 12:35
A