Geri Bursa Yıldırım'da Z Sohbetleri devam ediyor

Bursa Yıldırım'da Z Sohbetleri devam ediyor

Bursa Yıldırım Belediye Başkanı Oktay Yılmaz, "Z Sohbeti" buluşmaları kapsamında, Yıldırım belediyesi kurslarında sinema ve senaryo eğitimi alan gençlerle bir araya geldi.

12 Eylül 2021 Pazar, 12:13 - Bursa Bölge
A
Bursa Yıldırım'da Z Sohbetleri devam ediyor

Bursa Yıldırım Belediye Başkanı Oktay Yılmaz, "Z Sohbeti" buluşmaları kapsamında; belediyenin kurslarında senaryo ve sinema eğitimi alan gençlerle buluştu. Sinema, edebiyat, sanat ve eğitim üstüne gençlerle sohbet eden Başkan Yılmaz, önerileri dinleyip gelen sorulara da cevap verdi.

GENÇLERE TAM DESTEK

Yıldırım'da önceliğin her zaman çocuklar ve gençlerde olduğunu vurgulayan Başkan Yılmaz, "Gençlerimiz bizim her şeyimiz, geleceğimiz. Yıldırım Belediyesi olarak gençlik çalışmalarımıza gençlerin rehberlik etmesini çok önemsiyoruz. Bu yüzden sık sık gençlerimizle bir araya gelip, onların fikirlerini ve önerilerini dinliyoruz. Gençlerimiz biz de enerji veriyor. Bugün de belediyemiz bünyesinde sinema ve senaryo eğitimi alan gençlerimizle buluştuk. Keyifli ve faydalı bir sohbet gerçekleştirdik. Gençlerimizden aldığımız fikir ve önerilerle kafamızda yeni projelerin temellerini attık. Gençlerimizle buluşmaya ve onları desteklemeye devam edeceğiz." ifadelerini kullandı.

 

Diğer Bursa Haberleri - Bölge Haberleri için tıklayın


12 Eylül 2021 Pazar, 12:13
A