Bursada Bugün Bursa haber bursa haberi bursa haberleri Bursa

Bursa Yeni Mahalle'ye nefes aldıracak çalışma başladı

Hızlı araç artışı nedeniyle parklanma sorununun sıkça yaşandığı şehrimizde otopark alanı oluşturma noktasında ciddi çaba harcayan İnegöl Belediyesi, Yeni Mahalle Mevlana Caddesi'nde 3076 m2 'lik alanı düzenleyerek 27 araçlık otopark ve koruluk alana dönüştürme çalışmalarına başladı.

Bursa Yeni Mahalle'ye nefes aldıracak çalışma başladı

Mevlana Caddesi üzerinde bulunan alanda otopark, yeşil alan ve modern bir görünüm sunmak amacıyla başlanan çalışmaları yerinde inceleyen İnegöl Belediye Başkan Yardımcısı Fevzi Dülger, beraberindeki heyetle birlikte otopark ve koruluk alanda incelemelerde bulundu.

GÜZEL BİR ALAN OLUŞTURMAK İSTİYORUZ

İnceleme sırasında proje hakkında bilgiler de veren İnegöl Belediye Başkan Yardımcısı Fevzi Dülger, ''Yeni Mahalle Mevlana Caddesi'nde bulunun üç bin metre kare alan içerisinde koruluk alan ve otopark alanı oluşturmak için çalışmalarımızı başlatmış bulunuyoruz. Sert zeminlerde renkli parke taşı uygulamasıyla otoparklarımızı oluşturup inşallah buraya yetişkin fidanlarımızı da dikerek güzel bir koruluk alan oluşturmak istiyoruz. Bu çalışmamızın yanı sıra Fatih, Akhisar ve Yeniceköy Mahallelerimizde farklı farklı noktalarda devam ettiğimiz çalışmalar bulunmakta. Mahallelerimize ve İnegölümüze bu çalışmaların hayırlı olmasını diliyorum.'' dedi. 

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!