Geri Bursa Uludağ'da yaz festivali sona erdi!

Bursa Uludağ'da yaz festivali sona erdi!

Türkiye'nin en büyük kayak ve eğlence merkezi Bursa Uludağ'da ilk kez gerçekleştirilen yaz festivaline Athena, Ceza ve onlarca popüler sanatçı ile DJ'ler sahne aldı. Festivalde binlerce genç, unutulmaz anlar yaşadı.

06 Eylül 2021 Pazartesi, 09:44 - Bursa Bölge
A
Bursa Uludağ'da yaz festivali sona erdi!

Türkiye'nin en önemli kış turizm merkezlerinden olan Uludağ'da bu kez yaz festivali coşkusu yaşandı. İkinci Gelişim Oteller Bölgesi'ndeki Karinna Hotel'de gerçekleşen festivale, Türkiye'nin bir çok şehrinden binlerce müzik sever katıldı.

2 gece 3 gün süren yaz festivalinde, sevilen Rock grubu Athena, ünlü Rap sanatçısı Ceza ve popüler sanatçılar ile onlarca DJ sahne aldı. Festivalin ilk günü sahne alan Athena, hareketli parçalarıyla Uludağ'da rüzgar gibi esti. Final gecesi sahne alan Ceza, seslendirdiği şarkılarıyla binlerce genci coştururken, Rap şovlarıyla büyük beğeni topladı.

Koronavirüs ve güvenlik tedbirlerinin üst düzeyde tutulduğu festivalde gün boyu müzik ve danslar ile eğlence yaşandı. Festivale ilişkin konuşan Karinna Hotel Ön Büro Müdürü Harbi Türk, ''Kış turizminin merkezi olan Uludağ'da ilk kez bir yaz festivali gerçekleştirmenin heyecanını yaşıyoruz. Bambaşka bir hava ve bambaşka bir konsept ile gençlerimizi buluşturduk. Bursa başta olmak üzere bir çok şehirden gelen misafirimiz var. Artık Uludağ'ı yalnızca kış değil, yaz festivallerinin de merkezi yapacağız'' diye konuştu.

Diğer Bursa Haberleri - Bölge Haberleri için tıklayın


06 Eylül 2021 Pazartesi, 09:44
A