Geri Bursa Nilüfer'de yüz yüze söylediler!

Bursa Nilüfer'de yüz yüze söylediler!

Bursa'da Nilüfer +1 Güz Konserleri'nde sahne alan alternatif rock grubu 'Yüzyüzeyken Konuşuruz', binlerce hayranına şarkılarıyla coşkulu bir gece yaşattı.

26 Eylül 2021 Pazar, 08:21 - Bursa Bölge
A
Bursa Nilüfer'de yüz yüze söylediler!

Nilüfer Belediyesi ve +1 iş birliğiyle düzenlenen "Nilüfer +1 Güz Konserleri", müziğin sevilen isim ve gruplarını Bursalılar ile buluşturmaya devam ediyor. Balat Atatürk Ormanı'nda düzenlenen konserde bu kez alternatif rock grubu Yüzyüzeyken Konuşuruz sahneye çıktı.

Engin Sevik ve Kaan Boşnak tarafından 2011 yılında kurulan alternatif rock grubu Yüzyüzeyken Konuşuruz, kısa zamanda müzik dünyasında yoğun ilgi ve beğeni topladı. Nilüfer'de Bursalı hayranlarıyla buluşan grup, "Evdekilere Selam", "Otoban Sıcağı" ve "Akustik Travma" isimli albümlerinden en sevilen şarkıları seslendirdi.

Grubun solisti Kaan Boşnak, konser alanı ve çevresini dolduran binlerce müzik tutkununa, single parçalarını da söyledi. Büyük ilgi gören konserde Yüzyüzeyken Konuşuruz hayranları da gruba eşlik ederken, ortaya coşku dolu anlar çıktı.

Konserin son bölümünde hayranlarının yoğun isteği üzerine bis yapan Yüzyüzeyken Konuşuruz, sahneye tekrar çıkarak "Dinle Beni Bi" ve "Sen Varsın Diye" şarkılarını da seslendirerek, konseri tamamladı.
Nilüfer +1 Güz Konserleri'nde gece, Yüzyüzeyken Konuşuruz konserinin ardından gerçekleşen dj performansıyla sona erdi.

Diğer Bursa Haberleri - Bölge Haberleri için tıklayın


26 Eylül 2021 Pazar, 08:21
A