Geri Bursa Nilüfer Belediye Başkanı Erdem öğrencileri unutmadı

Bursa Nilüfer Belediye Başkanı Erdem öğrencileri unutmadı

Bursa Nilüfer Belediye Başkanı Turgay Erdem, yeni eğitim öğretim yılının ilk gününde okulları ziyaret ederek, minik öğrencilere beslenme kutusu hediye etti.

06 Eylül 2021 Pazartesi, 12:43 - Bursa Bölge
A
Bursa Nilüfer Belediye Başkanı Erdem öğrencileri unutmadı

Nilüfer Belediye Başkanı Turgay Erdem, 2021-2022 eğitim öğretim yılının başlaması nedeniyle Nilüfer'deki okulları ziyaret ederek, okula yeni başlayan birinci sınıf öğrencilerine beslenme kutusu armağan etti.

Her yıl olduğu gibi bu yıl da geleneği bozmayan Başkan Erdem, okula başlayan çocukların ilk gün heyecanlarına da ortak oldu. İrfaniye ve Konaklı mahallelerindeki ilkokullara giden Başkan Turgay Erdem, öncelikle okul yöneticileri ve öğretmenler ile biraraya gelerek başarılı bir eğitim yılı geçirmelerini diledi. Daha sonra sınıfları ziyaret eden Başkan Erdem, okulda ilk gün heyecanı yaşayan miniklerle buluştu. Öğrencilere çeşitli tavsiyelerde bulunan Başkan Erdem, eğitim hayatlarında başarılar dileyerek çocuklara günün anısına beslenme kutusu armağan etti.

Yeni eğitim-öğretim yılının hayırlı olması dileğinde bulunan Başkan Erdem, "Bugün uzun bir aradan sonra milyonlarca öğrencimiz yüz yüze ders başı yaptı. Umarım pandemi sürecini biran önce tamamen atlatırız ve eski günlere döneriz. Bu süreçten en çok çocuklarımız yara aldı. Umarım öğretmenlerimizin özverili çalışmalarıyla öğrencilerimiz eksiklerini tamamlayarak istenen seviyelere gelecektir. Öğrencilerimize ve öğretmenlerimize yeni eğitim öğretim sezonunun hayırlı olmasını diliyorum" dedi.

Diğer Bursa Haberleri - Bölge Haberleri için tıklayın


06 Eylül 2021 Pazartesi, 12:43
A