Bursada Bugün Bursa haber bursa haberi bursa haberleri Bursa

Bursa Mudanya'nın uğur böceklerine "hoş geldin" sürprizi

Mudanya Belediyesi, 2017 yılından bu yana sürdürdüğü proje kapsamında 543 bebeğe "Hoş geldin bebek" sürprizi yaparken Başkan Hayri Türkyılmaz, yeni yılın ilk uğur böcekleri Lavinia Delaisement ile İbrahim Başar'ı ziyaret ederek, belediye atölyesinde üretilen beşikleri ve bebek setini hediye etti.

Bursa Mudanya'nın uğur böceklerine ''hoş geldin'' sürprizi

Mudanya Belediyesi, anne ve bebek sağlığına hizmet veren Uğur Böceği projesinin çalışmaları kapsamında, Mudanya'da dünyaya gelen bebekleri sürprizle karşılamaya devam ediyor.

Mudanya Belediye Başkanı Hayri Türkyılmaz, sosyal sorumluluk projesi kapsamında 2017 yılından bu yana Mudanya'da doğan 543 bebeği ve ebeveynleri ziyaret ederek belediye atölyesinde üretilen beşikleri ve bebek setini hediye etti.

Başkan Türkyılmaz, yeni yılın ilk uğur böcekleri Gülfem ve Jonathan Delaisement çiftinin kızları Lavinia ile Selinay ve Oğuzhan Alp çiftinin oğulları İbrahim Başar'ı ziyaret etti.

Mudanya'da yaşlısından gencine, çocuğundan engellisine, kimsenin yatağa aç girmeyeceğinin sözünü verdiklerini hatırlatan Başkan Hayri Türkyılmaz, "Biz birlikte Mudanya'yız, birlikte bir bütünüz. Bizde herkese yetecek kadar sevgi var.  Mudanya, birbirini seven, sayan, huzur ve mutlulukla yaşayan insanların evi ve bu evin kapısı herkese açık" diye konuştu.

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!