Geri Bursa maviye döndü Sağlık Müdürü Yavuzyılmaz teşekkür etti

Bursa maviye döndü Sağlık Müdürü Yavuzyılmaz teşekkür etti

Aşılanma oranınında yüzde 75 bandını aşarak sarı kategoriden maviye dönen Bursa'da Sağlık Müdürlüğü, Emniyet Müdürlüğü ve yerel yönetimler tedbirleri sıkı sıkıya uygulamak için çalışmalarını sürdürüyor.

25 Ağustos 2021 Çarşamba, 09:17 - Bursa Bölge
A
Bursa maviye döndü Sağlık Müdürü Yavuzyılmaz teşekkür etti

Bursa İl Sağlık Müdürü Dr. Fevzi Yavuzyılmaz İl Sağlık Müdürlüğü sosyal medya hesabından yayınladığı mesajla Bursalılara teşekkür ederken, aşılarını yaptırmayan vatandaşlara çağrıda bulunmayı ihmal etmedi.

Dr.Fevzi Yavuzyılmaz yayınladığı mesajda "Bursa aşılamada Türkiye koronavirüs aşılama oranında Bursa yüzde 75'i geçerek mavi iller kategorisinde yer aldı. Bursalılara yürekten teşekkür ediyorum.

Koronavirüse karşı en büyük silahımız olan aşıyı asla ihmal etmeyelim. Birinci, ikinci ve üçüncü aşılarını yaptıramayan hemşerilerimizin, hastanelerimiz, İlçe Sağlık Müdürlükleri ve Aile Sağlığı Merkezlerimizde bulunan aşı poliklinikleri ile Orhan Parkı ve Duaçınarı Metro istasyonunda bulunan aşı uygulama noktalarında aşılarını olmaya davet ediyorum. Bursa'ya mavi çok yakıştı' ifadelerini kullandı.

Diğer Bursa Haberleri - Bölge Haberleri için tıklayın


25 Ağustos 2021 Çarşamba, 09:17
A