Geri Bursa Kestel'de Balkan Panayırı düzenlenecek

Bursa Kestel'de Balkan Panayırı düzenlenecek

Bursa Kestel Belediyesi, bu yıl yedincisini düzenleyeceği Balkan Panayırında, sürpriz sanatçıları Kestelliler ile buluşturuyor. 4 gün sürecek olan ve Işın Karaca, Emre Kaya,  Canbay & Wolker'ın sahne alacağı panayırın son gecesinde ise Dünyaca Ünlü Sanatçı Azis sahne alacak.

10 Eylül 2021 Cuma, 22:15 - Bursa Bölge
A
Bursa Kestel'de Balkan Panayırı düzenlenecek

Kestel Belediyesi 7.Geleneksel Balkan Panayırı, 16-19 Eylül tarihleri arasında Yeni Mahalle Açık Otopark Alanı'nda gerçekleşecek.

4 gün sürecek olan panayırda ünlü sanatçılar Işın Karaca, Emre Kaya, Canbay & Wolker sahne alacak. 19 Eylül tarihinde ise 'Balkanların Tarkan'ı olarak bilinen Dünyaca ünlü sanatçı Azis, sahneye çıkacak. Yemek stantları ve oyun alanlarının da yer alacağı panayır, ücretsiz ve halka açık olacak. Öte yandan COVİD-19 tedbirlerinin üst seviyede tutulacağı panayırda, HES Kodu zorunluluğu olacak.

Panayıra ilişkin konuşan Kestel Belediye Başkanı Önder Tanır, ''Bu yıl yedincisini düzenleyeceğimiz Balkan Panayırında farklı bir konsept, farklı bir eğlence ile Kestelli hemşehrilerimizin, Balkan göçmeni hemşehrilerimizin karşısına çıkacağız. 4 gün kesintisiz sürecek olan panayır, Kestel'e çok yakışacak  ve Kestel'in ayrıcalığı yine ön plana çıkacak. Panayırımızı, Balkan göçmeni vatandaşlarımızın yoğun olduğu Yeni Mahalle Konutlar Bölgesinde gerçekleştireceğiz. Tüm Kestellileri, unutulmaz bir eğlence yaşamaları için panayırımıza bekliyoruz'' diye konuştu.

Diğer Bursa Haberleri - Bölge Haberleri için tıklayın


10 Eylül 2021 Cuma, 22:15
A