Geri Bursa Karacabey Belediye Başkanı Özkan'a okula destekleri için teşekkür ziyareti

Bursa Karacabey Belediye Başkanı Özkan'a okula destekleri için teşekkür ziyareti

BURSA'da Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan, Ortasarıbey Mahalle Muhtarı Mustafa Ay, Ortasarıbey Serkan Argın Okul Müdürü İbrahim Yılmaz ve Okul Aile Birliği Başkanı Şaban Masyan ile bir araya geldi.

29 Nisan 2021 Perşembe, 13:42 - Bursa Bölge
A
Bursa Karacabey Belediye Başkanı Özkan'a okula destekleri için teşekkür ziyareti

Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan, Ortasarıbey Mahalle Muhtarı Mustafa Ay, Ortasarıbey Serkan Argın Okul Müdürü İbrahim Yılmaz ve Okul Aile Birliği Başkanı Şaban Masyan ile bir araya geldi. Görüşmede Muhtar Ay, okula yapılan destekler için Başkan Özkan'a teşekkür ederek, "Belediyemizin katkılarıyla okulumuzun dış cephesinden bina içerisindeki tamiratlara, çevre düzenlemesinden teknik desteğe kadar çeşitli alanlarda önemli katkılar sağlandı. Destekleri için Başkanımız Ali Özkan'a çok teşekkür ediyoruz" dedi.

Muhtar Ay ayrıca hem veliler hem de öğretmenler adına Başkan Özkan'a plaket takdim etti. Okul Müdürü İbrahim Yılmaz da destekleri için Başkan Özkan'a teşekkürlerini ifade ederek, çalışmalarında başarılar diledi.

"EĞİTİM VE SAĞLIK ÖNCELİĞİMİZ"

Başkan Özkan da ziyarette yaptığı açıklamada, "Göreve geldiğimizden bu yana, eğitim ve sağlık kurumlarına öncelikli davranarak halkımıza faydalı olmaya çalışıyoruz. Bu zamana dek hem kurum binalarına hem teknik donanımlarına hem de sosyal ve kültürel faaliyetlere her türlü desteğimizi sağlamaya çalıştık. Bu desteklerimiz bundan sonra da artarak devam edecek. Nazik ziyaretlerinden ötürü okul müdürümüze, muhtarımıza ve okul aile birliği başkanımıza teşekkür ediyorum" diye konuştu.

Diğer Bursa Haberleri - Bölge Haberleri için tıklayın


29 Nisan 2021 Perşembe, 13:42
A