Bursada Bugün Bursa haber bursa haberi bursa haberleri Bursa

Bursa Gürsu'da sağlık çalışanlarına bayram morali

Corona virüs salgınının dünya çapında ve ülkemizde insan sağlığını tehdit ettiği bu hassas günlerde, 14 Mart Tıp Bayramı, tüm yurtta olduğu gibi Gürsu'da da kutlandı.

Bursa Gürsu'da sağlık çalışanlarına bayram morali

Gürsu'daki sağlık kuruluşlarında görev yapan doktor ve personelleri ziyaret eden Gürsu Belediye Başkanı Mustafa Işık, tüm sağlık çalışanlarına çiçek hediye ederek günlerini kutladı.

"İnsan sağlığının korunmasının büyük önem taşıdığı böyle hassas zamanlardan geçtiğimiz bu günlerde, canla başla çalışan tüm doktorlarımızın ve sağlık alanı personellerimizin gönüllerini aldık" diyen Gürsu Belediye Başkanı Mustafa Işık, "Yatırımlarımızla bir sağlık kenti haline getirdiğimiz ilçemizde görev yapan doktorlarımızın ve tüm sağlık çalışanlarımızın Tıp Bayram'ını kutluyorum. Corona virüse karşı olağanüstü mücadele gösterdikleri bu günlerde tüm sağlık çalışanlarımıza kolaylıklar diliyor, insan sağlığını koruma noktasında fedakarca ortaya koydukları emekler için hepsine minnetlerimi sunuyorum" dedi.

Zorlu günlerden geçen sağlık çalışanlarının bir nebze de olsa iş stresinden uzaklaşmalarını sağlayan ziyaretlerde pastalar kesilerek çay eşliğinde hoş sohbetler edildi.

 

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!