Geri Bursa Gürsu'da ''Anadolumuzun Sesi Türkülerimiz' programıyla keyifli anlar

Bursa Gürsu'da ''Anadolumuzun Sesi Türkülerimiz' programıyla keyifli anlar

Bursa Gürsu Belediyesi, ''Anadolumuzun Sesi Türkülerimiz'' programı ilçenin sosyal yaşamını renklendiriyor.

26 Ağustos 2021 Perşembe, 16:53 - Bursa Bölge
A
Bursa Gürsu'da ''Anadolumuzun Sesi Türkülerimiz' programıyla keyifli anlar

''Anadolumuzun Sesi Türkülerimiz'' programı Aşık Cemal Divani, Metin Çetinkaya, Mehmet Çınar ve Zafer Kazancı'nın katılımıyla Gürsu Erzurumlular Dernek Lokali'nde gerçekleşti. Gerçekleşen programda aşıkların birbirleriyle atışması izleyicilere keyifli anlar yaşattı.

Gürsu Belediye Başkanı Mustafa Işık, ''Sizlerin atışmasını, sazını dinlemek bize zevk veriyor. Bu programın asıl amacı; iki senedir yaşadığımız pandemi sürecinde özlem duyduğumuz bu hasreti gidermek, bu süreçte hemşehrilerimizle   keyifli zaman geçirmek hem de müzisyenlerimizin bu zor zamanlarında onlara destek olmak. Bu süreçte sıkıntınızı, stresinizi ve derdinizi alabiliyorsak ne mutlu bize.'' dedi.

Pandemi sürecinin ağır etkilerinin herkesin üzerinde yoğun baskı oluşturduğu bu süreçte, Gürsu Belediyesi'nce gerçekleştirilen müzik etkinlikleri, Gürsu'lulara moral veriliyor.

Kültür kenti Gürsu'yu oluşturmak hedefiyle, Gürsu Belediyesi Kültür İşleri Müdürlüğü tarafından organize edilen konserler; maske, mesafe ve temizlik kuralları gözetilerek gerçekleştiriliyor. Konserler sırasında izleyicilerin kalabalık bir kitle olarak toplanması engelleniyor.

Diğer Bursa Haberleri - Bölge Haberleri için tıklayın


26 Ağustos 2021 Perşembe, 16:53
A