Bursada Bugün Bursa haber bursa haberi bursa haberleri Bursa

Bursa geceleri bayram öncesi çıldırdı - ÖZEL HABER

Bursa geceleri Kurban Bayramı öncesi renkli görüntülere sahne oldu. Birbirinden değerli solistlerin sahneleriyle coşan Bursalılar, sabahın ilk ışıklarına kadar doyasıya eğlendi.

Bursa geceleri bayram öncesi çıldırdı - ÖZEL HABER

Mesut DEMİR-Ersel NALBANT/BURSADABUGUN.COM

Bursa geceleri Kurban Bayramı öncesi renkli görüntülere sahne oldu. Birbirinden değerli solistlerin sahneleriyle coşan Bursalılar, sabahın ilk ışıklarına kadar doyasıya eğlendi.

KAT3'TE COŞKU SÜRÜYOR
Bursa'nın gözde eğlence mekanı Kat3, yine fırtına gibi esti. Cuma akşamı sahne alan ünlü grup Yüksek Sadakat, seslendirdiği şarkılarıyla Bursalıları yerinde oturtmadı. Kat3'te coşku Cumartesi gecesi de devam etti. Direnen Mızıkacılar'ın sahne aldığı gecede eğlence müdavimleri keyifli bir gece yaşadı.
Kayhan Restorant'ta fasıl coşkusu sürüyor. Kurban Bayramı öncesi fasıl ile eğlenmek isteyenlerin adresi Mudanya Yolu üzerindeki Kayhan Restoran oldu. Fasıl ekibiyle coşan Bursalılar, renkli bir gece yaşadı.

BURSA SUARE'DE DANS ŞOV
Bursa Suare'de dans resitali yaşandı. Bursa Nüans Dans ve Sanat Evi üyeleri Bursa Suare'de doğum günü partisi düzenledi. Yaklaşık 150 kişinin katıldığı gecede dans resitali yaşanırken, dans severler muhteşem bir gece yaşadı.
Kapı Restorant'ta ise Nida Ateş rüzgarı esti. Solist Nida Ateş'in sanat müziği şarkılarını keyifle dinleyen Bursalılar, eğlencenin mutluluğunu yaşadı.

SEZGİN BURSA'DA DÖNDÜ
Bursa gecelerinin gözdelerinden Roxbury Bar'da sahne alan Sezgin Can, şarkılarıyla Bursalıları coşturdu. Hareketli şarkılarıyla geceye renk katan Sezgin Can ve orkestrası, eğlence müdavimlerini sabahın ilk ışıklarına kadar eğlendirdi.
Caka Restorant'ta sahne alan Ersan Tekin de, seslendirdiği şarkıları ve yorumuyla Bursalıları coştururken, Keyifli Bar'da sahne alan Orhan Tonga ise, sahne performansıyla eğlence müdavimlerini sabaha kadar eğlendirdi.

EMİRKAN KENDİ ŞARKILARIYLA COŞTURDU
Cha Cha Bar'da sahne alan Cengiz Ateş ile Caka Teras'ta sahne alan Bülent Yetiş, Bursalıları coştururken, Şalelive Bar'da sahne alan ünlü sanatçı Emirkan, albümünden seslendirdiği şarkılarla muhteşem bir gece yaşattı.
 

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!