Geri Bursa'daki cinayetin firari zanlısı 8 ay sonra yakalandı

Bursa'daki cinayetin firari zanlısı 8 ay sonra yakalandı

Bursa'nın Gemlik ilçesinde lokanta çalışanları ile müşteriler arasında çıkan silahlı kavgada Osman Gürle'yi (30) tabancayla öldürüp kaçtıktan 6 ay sonra yakalanan lokanta işletmecisi Atilla Çam (43), çıkarıldığı mahkmece tutuklanarak cezaevine gönderildi.

09 Mart 2021 Salı, 14:44 - Bursa Bölge
A
Bursa'daki cinayetin firari zanlısı 8 ay sonra yakalandı
00:17 Bursa'daki cinayetin firari zanlısı 8 ay sonra yakalandı

İLGİLİ VİDEO

Bursa'daki cinayetin firari zanlısı 8 ay sonra yakalandı

Ağustos ayında Gemlik'in Kumla Mahallesi'nde bulunan eğlence mekanında çıkan tartışmada, Osman Gürle öldürülmüş, Gökay G. ve Abdullah M. yaralanmıştı. A.Ç. de çalışanı M.Y. ile olay yerinden kaçmıştı.


8 aylık çalışma sonucu yakalandı

Olay sonrasında bir otomobile binerek, ilk kavgada yer aldığı iddia edilen M.Y. ile olay yerinden ayrılan A.Ç. firar etmişti. Bursa İl Jandarma Komutanlığı ve Gemlik İlçe Jandarma Komutanlığı tarafından yapılan uzun süreli teknik takipte, defalarca telefon değiştirdiği öğrenilen zanlı A.Ç.'nin Bursa'nın Nilüfer ilçesinde bir adreste olduğu tespit edildi. Yapılan operasyonda yakalanan zanlı A.Ç. gözaltına alınarak Gemlik İlçe Jandarma Komutanlığına getirildi, buradan Gemlik Adliyesine sevk edildi.

Zanlı A.Ç., adliyeye sevkinde 'Adalet yerini bulacak' ifadelerini kullandı.  Atilla Ç. çıkarıldığı mahkmece tutuklanarak cezaevine gönderildi. 

Diğer Bursa Haberleri - Bölge Haberleri için tıklayın


09 Mart 2021 Salı, 14:44
A