Geri Bursa'da pazar günü o yollar kapanacak!

Bursa'da pazar günü o yollar kapanacak!

04 Temmuz Pazar günü Bisiklet Yarışı sebebiyle bazı yollar trafiğe kapalı olacak. Konuyla ilgili Bursa Emniyet Müdürlüğü duyuru yaptı.

02 Temmuz 2021 Cuma, 18:40 - Güncel
A
Bursa'da pazar günü o yollar kapanacak!

Bursa Emniyet Müdürlüğü'nün açıklaması şöyle:

04 Temmuz Pazar günü Bursa Millet Bahçesi Mevkiinden başlayıp, Uludağ Sarıalan Sosyal Tesislerinde son bulacak olan bisiklet yarışı yapılacağı bildirildiğinden; Altıparmak Stadyum Kavşağı Bursa Millet Bahçesi önünden başlayıp, Çekirge Caddesi - Çekirge Meydanı -Uludağ Yolu - İnkaya Tarihi Çınar - Uludağ Yolu Yiğit Ali Jandarma Karakolu - Uludağ Sarıalan Sosyal Tesislerinde son bulacak olan yere kadar geliş-gidiş istikametinde yapılacak olan Bisiklet Yarışı etkinliği için belirtilen güzergah ve bağlantı yolları etkinlik öncesi saat 07:30' dan saat 09:30' a kadar araç ve yaya trafiğine kapatılacaktır.

04 Temmuz Pazar günü 07.30-09.30 saatleri arasında Hamzabey Caddesinden Çekirge Caddesi istikametine gelen trafik akamı mecburu yön olarak 2. Murat Caddesi- Tophane- Altıparmak istikametlerine mecburi olarak yönlendirilecektir.

04 Temmuz Pazar günü 07.30-09.30 saatleri arasında Uludağ Yolu iniş ve çıkış Yiğit Ali Jandarma Karakolu önünden tüm sürücüler mecburu yön olarak Pınarbaşı - Alacahırka istikametine yönlendirilecektir.

Bu istikameti kullanacak olan araç sürücülerinin alternatif güzergâh olarak Mudanya -İstanbul - İzmir ya da Ankara yol istikametlerini kullanmalarının uygun olacağı değerlendirilmektedir. 

Basına ve Kamuoyuna saygı ile duyurulur.

 

Diğer Güncel Haberler için tıklayın


02 Temmuz 2021 Cuma, 18:40
A