Geri Bursa'da mahalle sakinleri çocuk tacizcisinin en ağır cezayı almasını istiyor

Bursa'da mahalle sakinleri çocuk tacizcisinin en ağır cezayı almasını istiyor

Bursa'da güpegündüz kapısının önünden götürdüğü 5 yaşındaki kız çocuğunu öperek taciz eden 45 yaşındaki sapık, olayı fark eden mahalle sakinleri tarafından yakalanıp feci şekilde dövüldü. Sapığın kız çocuğunu sokaktan götürdüğü anlar güvenlik kamerasına yansırken, mahalle sakinleri tacizcinin en ağır cezayı almasını istiyor.

06 Temmuz 2021 Salı, 11:46 - Bursa Bölge
A
Bursa'da mahalle sakinleri çocuk tacizcisinin en ağır cezayı almasını istiyor
04:47 Bursa'da mahalle sakinleri çocuk tacizcisinin en ağır cezayı almasını istiyor

İLGİLİ VİDEO

Bursa'da mahalle sakinleri çocuk tacizcisinin en ağır cezayı almasını istiyor

02:35 Bursa'da çocuk tacizcisi feci şekilde dövüldü

İLGİLİ VİDEO

Bursa'da çocuk tacizcisi feci şekilde dövüldü

Edinilen bilgiye göre, merkez Yıldırım ilçesinde 45 yaşındaki bir fabrika işçisi, sokak ortasında oynayan 5 yaşındaki kız çocuğunu evinin önünden götürüp dar sokakta öperek taciz etti. Olaya şahit olan diğer çocukların bağrışmaları üzerine mahalle sakinleri, Murat Ö. isimli zanlıyı yakalayıp linç girişiminde bulundu. Burnu kırılan ve kanlar içinde bırakılan Murat Ö., olay yerine gelen polis ekiplerine teslim edildi.

Mahalle sakinleri evlerinin önünde yaşanan olaya isyan ettiler. Çocuklarını sokağa çıkarmaktan korktuklarını ifade eden Müsebbiye Tosun, "Akşamüstü camın önünde kuran okurken bağrışma sesleri duydum. Cama çıktığımda koşuşturma vardı. Gitme, dur kaçırma kızı. Bırak çocuğu diyerek geçtiler. Gençler kavga ediyor herhalde diyerek içeriye girdim bende. Sonra bu olayın yaşandığını duydum. Bende dar aralığa giderek baktım. Öğrendim ki 5 yaşındaki çocuğun tacize uğramış. Mahalleli de hırpalamış biraz. Ben tutuklanmasını istiyorum. Benim de torunlarım var. Komşularımın da çocukları, torunları var. Çocuklarımızı sokağa çıkaramıyoruz. Korkuyoruz" ifadelerini kullandı.

Diğer Bursa Haberleri - Bölge Haberleri için tıklayın


06 Temmuz 2021 Salı, 11:46
A