Geri Bursa'da kayıp doktor ölü olarak bulundu

Bursa'da kayıp doktor ölü olarak bulundu

Bursa'da, sabah 08.00 sıralarında 'Kayak yapmaya gidiyorum' diyerek evden ayrılan ve kendisinden bir daha haber alınamayan Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Kalp Damar Cerrahisi bölümünde asistan doktor olarak görev yapan Mustafa Yalçın'ın cansız bedenine 15 saat sonra ulaşıldı.

16 Şubat 2021 Salı, 21:59 - Bursa Bölge
A
Bursa'da kayıp doktor ölü olarak bulundu
01:39 Bursa'da kayıp doktor ölü olarak bulundu

İLGİLİ VİDEO

Bursa'da kayıp doktor ölü olarak bulundu

01:55 Bursa'da kayak yapmak için evinden çıkıp kaybolan doktor için arama çalışması başlatıldı

İLGİLİ VİDEO

Bursa'da kayak yapmak için evinden çıkıp kaybolan doktor için arama çalışması başlatıldı

Bursa Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde görevli asistan doktor Mustafa Yalçın, sabah 08.00 saatlerinde 27 AR 993 plakalı otomobiline binip evden ayrıldı.

Kayak yapmak için evden çıktığını söyleyen Yalçın'dan haber alamayan yakınları, durumu polis ve jandarma ekiplerine bildirdi. İhbar üzerine harekete geçen ekipler, Plaka Tanıma Sistemi'nden (PTS), aracın Uludağ yoluna doğru gittiğini tespit etti. Jandarma ekipleri, bölgede yaptığı arama çalışmasında, Yalçın'ın otomobilini Uludağ yolu 11'inci kilometresi üzerinde terk edilmiş halde buldu.

 

ORMANLIK ALANDA İNTİHAR ETMİŞ

Mustafa Yalçın'ın cansız bedenine 15 saat sonra ulaşıldı. AFAD ve JAK koordinesinde akşam saatlerinde arama çalışmalarına başlayan Nilüfer Arama Kurtarma ekipleri, Yalçın'ın cansız bedenini otomobilini bıraktığı yerden yaklaşık bir kilometre uzaklıkta, Uludağ eteklerindeki ormanlık alanda buldu.

 

SERUM DÜZENEĞİNİ AĞACA ASIP, DAMAR YOLUNA BAĞLAMIŞ

Yapılan ilk incelemede Yalçın'ın, çeşitli ilaçlardan yaptığı serum düzeneğini ağaca asıp, damar yolundan kendine bağladığı ve intihar ettiği belirlendi. Ayrıca Yalçın, karın yaklaşık yarım metre altında bulundu. Yalçın'ın cansız bedeni, nöbetçi cumhuriyet savcısının incelemesinin ardından otopsi işlemleri için Bursa Adli Tıp Kurumu morguna kaldırılacak.

 

Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

  

  

 

Diğer Bursa Haberleri - Bölge Haberleri için tıklayın


16 Şubat 2021 Salı, 21:59
A