Geri Bursa'da göçükte can pazarı!

Bursa'da göçükte can pazarı!

Bursa'da doğal gaz hattı çalışması sırasında yaşanan göçükte mahsur kalan işçi arama kurtarma ve itfaiye ekiplerinin bir saatlik çalışması sonucu kurtarıldı.

26 Haziran 2021 Cumartesi, 13:10 - Bursa Bölge
A
Bursa'da göçükte can pazarı!
03:08 Bursa'da göçükte can pazarı!

İLGİLİ VİDEO

Bursa'da göçükte can pazarı!

Olay, sabah saatlerinde Kestel ilçesi Barakfaki Mahallesi'nde meydana geldi. Barakfakih Narlıdere yolu üzerinde yapılan doğal gaz boru hattı döşeme çalışması sırasında göçük yaşandı.

45 yaşındaki İbrahim Gönül kazı yapılan çukura malzeme almak için girdiği sırada toprak kayması sonucu 6 metrelik çukurda mahsur kaldı.

İş arkadaşları ve çevredeki vatandaşların ihbarı üzerine olay yerine, arama kurtarma, sağlık, itfaiye ve polis ekipleri sevk edildi. AFAD koordinesinde yapılan çalışmalara Nilüfer Arama Kurtarma ekipleri de destek verdi.

Göçük altında kalan Gönül, ekiplerin bir saatlik çalışması sonucu makara halat sistemiyle etrafındaki topraklar temizlenerek çıkarıldı.

Olay yerindeki sağlık ekiplerinin ilk müdahalesinin ardından yaralı olarak çıkarılan Gönül, 112 sağlık ambulansıyla Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırıldı.

Polis ekipleri olayla ilgili tahkikat başlattı.

Diğer Bursa Haberleri - Bölge Haberleri için tıklayın


26 Haziran 2021 Cumartesi, 13:10
A