Geri Bursa'da cinnet... Kardeşini öldürüp canına kıydı

Bursa'da cinnet... Kardeşini öldürüp canına kıydı

Bursa'da Hasan Ateşli (57), evinin balkonunda tartıştığı kardeşi İbrahim Ateşli'yi (53) tabancayla vurup öldürdükten sonra, intihar etti.

26 Mayıs 2021 Çarşamba, 10:55 - Bursa Bölge
A
Bursa'da cinnet... Kardeşini öldürüp canına kıydı
01:47 Bursa'da cinnet... Kardeşini öldüren ağabey canına kıydı

İLGİLİ VİDEO

Bursa'da cinnet... Kardeşini öldüren ağabey canına kıydı

Nilüfer ilçesi Beşevler Mahallesi Beşevler Caddesi'nde bugün saat 09.30 sıralarında Hasan Ateşli, kardeşi İbrahim Ateşli'nin evine gitti. Ağabey- kardeş arasında balkonda, bilinmeyen nedenle tartışma çıktı. Tartışma sırasında Hasan Ateşli, belinden çıkardığı ruhsatlı tabancayla kardeşi İbrahim'i vurdu. İbrahim Ateşli kanlar içinde yere yığılırken, Hasan Ateşli bu kez silahı kendi başına dayayıp0, tetiği çekti.Silah seslerini duyan komşular, polis ve sağlık ekiplerine haber verdi.

Gelen sağlık ekibinin yaptığı kontrolde, Hasan ve İbrahim Ateşli kardeşlerin yaşamını yitirdiği tespit edildi.İki kardeşin cansız bedenleri, yapılan incelemenin ardından otopsi için Bursa Adli Tıp morguna gönderildi.

Hasan Ateşli'nin evli ve 2 çocuk babası olduğu, İbrahim Ateşli'nin ise ablasıyla birlikte yaşadığı bildirildi. Olay yerine gelen Hasan Ateşli'nin eşi S.A. ise sinir krizi geçirdi.

HAZIR BETON FİRMASI ORTAĞI

Bursa'da, evinin balkonunda tartıştığı kardeşi İbrahim Ateşli'yi (53) tabancayla vurup öldürdükten sonra yaşamına son veren Hasan Ateşli'nin iş insanı olduğu öğrenildi.

Kentte inşaat sektöründe hazır beton üretimi yapan bir firmanın ortağı olan Hasan Ateşli'nin müzikle de ilgilendiği ve video paylaşım sitesinde şarkılarını paylaştığı ortaya çıktı.


İbrahim Ateşli

Diğer Bursa Haberleri - Bölge Haberleri için tıklayın


26 Mayıs 2021 Çarşamba, 10:55
A