Geri Bursa'da bugün ve yarın hava durumu nasıl olacak? (26 Temmuz 2021 Pazartesi)

Bursa'da bugün ve yarın hava durumu nasıl olacak? (26 Temmuz 2021 Pazartesi)

Bursa'da bugün sıcaklık en yüksek 32 derece dolaylarında seyrediyor. Hava parçalı bulutlu. Sıcaklık yarın 33, çarşamba 35 derece olacak.

26 Temmuz 2021 Pazartesi, 08:25 - Bursa Bölge
A
Bursa'da bugün ve yarın hava durumu nasıl olacak? (26 Temmuz 2021 Pazartesi)
05:46 Bursa'da derenin bir tarafı 40 derece diğer tarafı 5 derece akıyor

İLGİLİ VİDEO

Bursa'da derenin bir tarafı 40 derece diğer tarafı 5 derece akıyor

Bursa'da bugün sıcaklık en yüksek 32 derece. Nem oranı yüzde 90'a dayandı. 

Sıcaklık yarın 33 derece olacak. 

Bursalıları çarşamba, perşembe ve cuma günleri 35 derece olacak. 

Hissedilen sıcaklık çok daha yüksek olabilecek. 

İŞTE BURSA'NIN BEŞ GÜNLÜK HAVA DURUMU!

BURSA'NIN İLÇELERİNDEKİ HAVA DURUMU İÇİN TIKLAYIN!

METEOROLOJİK GÖRÜNÜM

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan son değerlendirmelere göre: Ülkemizin kuzey ve iç kesimlerinin parçalı ve çok bulutlu, Batı ve Orta Karadeniz, Doğu Karadeniz kıyıları, Sakarya, Çankırı, Sivas, Kars ve Ardahan çevreleri, Karaman, Niğde ve Kayseri'nin doğu kesimlerinin sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı, diğer yerlerin az bulutlu ve açık geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların; öğle saatlerinden sonra Kastamonu ve Karabük çevreleri ile Sinop'un güney ilçelerinde yer yer kuvvetli olması bekleniyor.

HAVA SICAKLIĞI: Ege ve Akdeniz kıyıları ile güneydoğu kesimlerde mevsim normalleri üzerinde, diğer yerlerde mevsim normalleri civarında seyredeceği tahmin ediliyor.

RÜZGAR: Genellikle kuzey ve kuzeydoğu, zamanla Akdeniz kıyıları ile Güneydoğu Anadolu'da batı ve güneybatı yönlerden hafif, ara sıra orta kuvvette eseceği tahmin ediliyor.

KUVVETLİ YAĞIŞ UYARISI: Yağışların; öğle saatlerinden sonra Kastamonu ve Karabük çevreleri ile Sinop'un güney ilçelerinde kuvvetli olması beklendiğinden yaşanabilecek olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olunmalıdır.

MARMARA

Az bulutlu ve açık, bölgenin doğusu parçalı bulutlu, sabah ve öğle saatlerinde Sakarya çevrelerinin kısa süreli ve yerel sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor.

Diğer Bursa Haberleri - Bölge Haberleri için tıklayın


26 Temmuz 2021 Pazartesi, 08:25
A