Geri Bursa'da bugün ve yarın hava durumu nasıl olacak? (24 Mayıs 2021 Pazartesi)

Bursa'da bugün ve yarın hava durumu nasıl olacak? (24 Mayıs 2021 Pazartesi)

Bursa'da bugün sıcaklık en yüksek 29 derece dolaylarında seyrediyor. Hava parçalı bulutlu. Sıcaklık önümüzdeki beş gün boyunca 30-28 derece bandında seyredecek.

24 Mayıs 2021 Pazartesi, 08:40 - Bursa Bölge
A
Bursa'da bugün ve yarın hava durumu nasıl olacak? (24 Mayıs 2021 Pazartesi)
00:58 Bursa'da göç yolundaki leyleklerin dansı

İLGİLİ VİDEO

Bursa'da göç yolundaki leyleklerin dansı

Bursa'da bugün sıcaklık en yüksek  29 derce. Hava parçalı bulutlu.

Sıcaklık yarın 30; çarşamba, perşembe ve cuma 28 derece olacak. 

Bu hafta yağış beklenmiyor.

İŞTE BURSA'NIN BEŞ GÜNLÜK HAVA DURUMU!

BURSA'NIN İLÇELERİNDEKİ HAVA DURUMU İÇİN TIKLAYIN!

METEOROLOJİK GÖRÜNÜM

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan son değerlendirmelere göre: Ülkemizin kuzey, iç ve doğu kesimlerinin parçalı ve yer yer çok bulutlu, Doğu Karadeniz'in iç kesimleri, Doğu Anadolu'nun kuzeyi ile Bingöl, Muş, Bitlis ve Van çevrelerinin yerel olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı, diğer yerlerin az bulutlu ve açık geçeceği tahmin ediliyor.

HAVA SICAKLIĞI: İç kesimlerde 2 ila 5 derece artacağı, diğer yerlerde önemli bir değişiklik olmayacağı, Karadeniz kıyı kesiminde mevsim normalleri civarında, diğer yerlerde mevsim normalleri üzerinde seyredeceği tahmin ediliyor.

RÜZGAR: Genellikle kuzey ve kuzeybatı, Akdeniz kıyıları ile güneydoğu kesimlerde güneyli yönlerden hafif, ara sıra orta kuvvette, Akdeniz Bölgesi'nin iç kesimlerinde kuzeyli yönlerden kuvvetli ve yüksek kesimlerinde fırtına (40-70 Km/saat) şeklinde esmesi bekleniyor.

KUVVETLİ RÜZGAR UYARISI: Rüzgarın; Akdeniz Bölgesi'nin iç kesimlerinde kuzeyli yönlerden kuvvetli ve yüksek kesimlerinde fırtına (40-70 Km/saat) şeklinde esmesi beklendiğinden yaşanabilecek olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olunması gerekmektedir.

MARMARA

Parçalı ve az bulutlu geçeceği tahmin ediliyor.

Diğer Bursa Haberleri - Bölge Haberleri için tıklayın


24 Mayıs 2021 Pazartesi, 08:40
A