Geri Bursa'da bugün ve yarın hava durumu nasıl olacak? (17 Haziran 2021 Perşembe)

Bursa'da bugün ve yarın hava durumu nasıl olacak? (17 Haziran 2021 Perşembe)

Bursa'da bugün sıcaklık en yüksek 25 derece. Sağanak yağış dalgası kentte etkili olmayı sürdürüyor. Meteoroloji yetkilileri yağışın önümüzdeki salı gününe kadar süreceğini kaydederek tahminini güncelledi.

17 Haziran 2021 Perşembe, 08:38 - Bursa Bölge
A
Bursa'da bugün ve yarın hava durumu nasıl olacak? (17 Haziran 2021 Perşembe)
01:21 Bursa'da caddeler göle döndü!

İLGİLİ VİDEO

Bursa'da caddeler göle döndü!

Bursa'da bugün sıcaklık en yüksek 25 derece dolaylarında seyrediyor.

Yer yer gök gürültülü sağanak etkili olmaya devam ediyor. 

Sıcaklık yarın ve cumartesi 28, pazar günüyle önümüzdeki pazartesi 27 derece bandında kalacak. Söz konusu günlerde yer yer sağanak sürecek.

Aralıksız sağanak salı günü kenti terk edecek. 

İŞTE BURSA'NIN BEŞ GÜNLÜK HAVA DURUMU!

BURSA'NIN İLÇELERİNDEKİ HAVA DURUMU İÇİN TIKLAYIN!

METEOROLOJİK GÖRÜNÜM

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan son değerlendirmelere göre; ülkemizin kuzey, iç ve batı kesimlerinin parçalı, yer yer çok bulutlu, Marmara, İç Ege'nin kuzey kesimleri, Batı Karadeniz (Sinop hariç), Orta Karadeniz'in iç kesimleri, Trabzon, Rize ve Artvin çevreleri ile Giresun'un iç kesimlerinin yerel sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı, diğer yerlerin az bulutlu ve açık geçeceği tahmin ediliyor.

HAVA SICAKLIĞI: Hava sıcaklıklarının batı bölgelerimizde 2-4 derece artması, yurt genelinde mevsim normalleri civarında seyretmesi beklenmektedir.

RÜZGAR: Ülkemizin kuzey ve iç kesimlerinde kuzey ve kuzeybatılı, güney kesimlerinde batı ve güneybatılı yönlerden hafif, ara sıra orta kuvvette esmesi bekleniyor.

MARMARA

Parçalı, yer yer çok bulutlu, bölge genelinin (Çanakkale'nin batı kesimleri hariç) sabah ve öğle saatlerinde yerel sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor.

Diğer Bursa Haberleri - Bölge Haberleri için tıklayın


17 Haziran 2021 Perşembe, 08:38
A