Geri Bursa'da bugün ve yarın hava durumu nasıl olacak? (03 Haziran 2021 Perşembe)

Bursa'da bugün ve yarın hava durumu nasıl olacak? (03 Haziran 2021 Perşembe)

Bursa'da bugün sıcaklık en yüksek 21 derece dolaylarında seyrediyor. Yer yer gök gürültülü sağanak bugün de sürecek. Yağış yarın yok. Sağanak cumartesi geri geldikten sonra pazar kenti terk ediyor.

03 Haziran 2021 Perşembe, 08:32 - Bursa Bölge
A
Bursa'da bugün ve yarın hava durumu nasıl olacak? (03 Haziran 2021 Perşembe)
04:29 Bursa Uludağ'da haziran ayında kar sürprizi

İLGİLİ VİDEO

Bursa Uludağ'da haziran ayında kar sürprizi

Bursa'da bugün sıcaklık en yüksek 21 derece dolaylarında seyretmekte. Dün özellikle Gemlik ve Mudanya'da yağış çok şiddetliydi. Sel felaketi meydana geldi.

Bugün de Bursa'da yer yer gök gürültülü sağanak bekleniyor. 

Sıcaklık yarın 21 derece olacak. Yağış yok.

Meteoroloji yetkilileri cumartesi de gök gürültülü sağanak görüleceğini ifade etti. Sıcaklık 22 derece öngörüldü.

Yağış pazardan itibaren kenti terk edecek. Pazar günü termometreler 23'ü gösterecek.

İŞTE BURSA'NIN BEŞ GÜNLÜK HAVA DURUMU!

BURSA'NIN İLÇELERİNDEKİ HAVA DURUMU İÇİN TIKLAYIN!

METEOROLOJİK GÖRÜNÜM

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan son değerlendirmelere göre; Ülkemizin kuzey ve iç kesimlerinin parçalı ve yer yer çok bulutlu, Marmara'nın doğusu, Batı Karadeniz, Orta ve Doğu Karadeniz kıyıları ile İstanbul'un doğu kesimlerinin yerel olmak üzere aralıklı sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı, diğer yerlerin az bulutlu ve açık geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların akşam saatlerinde Zonguldak ve Bartın çevrelerinde yerel olarak kuvvetli olması bekleniyor.

HAVA SICAKLIĞI: İç ve batı kesimlerde 1 ila 3 derece artacağı, diğer yerlerde önemli bir değişiklik olmayacağı tahmin ediliyor.

RÜZGAR: Genellikle kuzey ve kuzeybatı, Akdeniz kıyıları ile güneydoğu kesimlerde batı ve güneybatı yönlerden hafif, ara sıra orta kuvvette eseceği tahmin ediliyor.

KUVVETLİ YAĞIŞ UYARISI: Yağışların akşam saatlerinde Zonguldak ve Bartın çevrelerinde yerel olarak kuvvetli olması beklendiğinden ulaşımda aksamalar gibi olumsuzluklara karşı tedbirli ve dikkatli olunması gerekmektedir.

MARMARA

Parçalı ve çok bulutlu, bölgenin doğusu ile İstanbul'un doğu çevrelerinin yerel olmak üzere aralıklı sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor.

Diğer Bursa Haberleri - Bölge Haberleri için tıklayın


03 Haziran 2021 Perşembe, 08:32
A