Geri Bursa Büyükşehir Belediyespor Voleybol Takımları'nın Final Grubu'ndaki rakipleri belli oldu

Bursa Büyükşehir Belediyespor Voleybol Takımları'nın Final Grubu'ndaki rakipleri belli oldu

Voleybol Bölgesel Lig Bursa Grubu'nu kayıpsız geçen Büyükşehir Belediyespor, 2. Lig yolunda son sınavlarını kadınlarda Kütahya, erkeklerde Balıkesir'de 21-23 Haziran tarihleri arasında gerçekleştirilecek Final Grubu'nda verecek.

16 Haziran 2021 Çarşamba, 11:19 - Bursa Bölge
A
Bursa Büyükşehir Belediyespor Voleybol Takımları'nın Final Grubu'ndaki rakipleri belli oldu

Voleybolda Bursa'da gerçekleştirilen Bölgesel Lig Grup müsabakalarında 2'şer maçını da kazanarak final grubuna yükselen Bursa Büyükşehir Belediyespor Kulübü'nün kadın ve erkek takımlarının bu etaptaki rakipleri belli oldu.

Lige iddialı bir giriş yapan Bursa Büyükşehir Belediyespor'un Kadın Voleybol Takımı Kütahya'da, 2. Lig için, Erkek Voleybol Takımı ise Balıkesir'de mücadele edecek.

21-23 Haziran tarihleri arasında tek devreli lig usulüne göre gerçekleştirilecek Kadınlar Bölgesel Lig Final Grubu'nda Bursa Büyükşehir Belediyespor, Bilecik Bozüyük Belediyespor, Manisa Seramiksan ve Balıkesir Havran Fatihspor ile mücadele edecek.

Balıkesir Grubu'nda yer alan Büyükşehir Belediyespor Erkek Voleybol Takımı ise Kocaeli Karamürsel İdman Yurdu, Uşak Ayna Halk Oyunları ve İzmir Altekma ile 2. Lig için karşı karşıya gelecek.

Final Grubu maçları, erkeklerde 8, kadınlarda ise 11 grupta gerçekleştirilecek. 3 gün sürecek Final Grubu maçları sonunda gruplarını ilk sırada bitiren ekipler ise adını 2. Lig'e yazdıracak.

 

Diğer Bursa Haberleri - Bölge Haberleri için tıklayın


16 Haziran 2021 Çarşamba, 11:19
A