Geri Bursa Büyükşehir Belediyespor, G.Saray'ı ağırlıyor

Bursa Büyükşehir Belediyespor, G.Saray'ı ağırlıyor

Bursa Büyükşehir Belediyespor Erkek Voleybol Takımı Efeler Ligi'nde sahasındaki ilk maçına yarın çıkıyor

12 Ekim 2021 Salı, 14:14 - Spor
A
Bursa Büyükşehir Belediyespor, G.Saray'ı ağırlıyor

AXA Sigorta Efeler Ligi 2021-2022 sezonuna İzmir'de Altekma karşısında aldığı 3-0'lık galibiyetle başlayan Bursa Büyükşehir Belediyespor Erkek Voleybol Takımı, 2. haftada yarın sahasında Galatasaray HDI Sigorta'yı ağırlayacak.

Yeni sezonda evindeki ilk maçına yarın çıkacak Bursa Büyükşehir Belediyespor Erkek Voleybol Takımı, bu maçtan da galibiyetle ayrılıp hem evindeki ilk sınavından mutlu ayrılmak hem de 2'de 2 yapmayı hedefliyor.

ÇARŞAMBA SAAT 14.00'TE TRT SPOR YILDIZ'DA

Bursa Büyükşehir Belediyespor'un Galatasaray HDI Sigorta ile oynayacağı karşılaşma yarın (çarşamba) saat 14.00'te Cengiz Göllü Voleybol Salonu'nda oynanacak. Maç TRT Spor Yıldız'dan canlı olarak yayınlanacak. Müsabakanın başhakemi Yasin Okumuş, yardımcı hakemi ise Ahmet Oğuzhan Ünal olacak.

Sezona galibiyetle başladıkları için mutlu olduklarının söyleyen Bursa Büyükşehir Belediyespor Erkek Voleybol Takımı Başantrenörü Levent Zoroğlu, "Altekma ile güzel bir maç oynadık. Tabii lige galibiyetle başlamak güzel ancak, bunu daha anlamlı hale getirmek için yarın Galatasaray HDI Sigorta karşısında da kazanmamız gerekiyor. İyi bir takım olduğumuzu biliyoruz. Altekma maçında da oyuncularımın mücadeleci yapısı, istek ve inançları bizi mutlu etti. Galatasaray HDI Sigorta karşısında da aynı mücadeleyi sergilemek istiyoruz. Ligde kolay maç yok, ancak biz de tüm takımlar için kolay rakip değiliz. Yarın da sahadan galibiyetle ayrılan taraf olmak istiyoruz. Galatasaray HDI Sigorta ile oynayacağımız karşılaşmaya tüm voleybolseverleri bekliyoruz. Bu güzel mücadelede yanımızda olmalarını istiyoruz" diye konuştu.

Diğer Spor Haberleri için tıklayın


12 Ekim 2021 Salı, 14:14
A