Geri Bursa Büyükşehir Belediyespor Bursa kulüplerinin yanında

Bursa Büyükşehir Belediyespor Bursa kulüplerinin yanında

Altyapı yatırımlarının başarısı sonucunda kendi bünyesindeki branşlarda önemli dereceler almayı sürdüren Büyükşehir Belediyespor, Bursa'daki diğer kulüplere desteğini de sürdürüyor. Bu doğrultuda Kulüp Bakanı Gökhan Dinçer ve Yönetim Kurulu Üyesi Fuat Alpaslan, Erkekler Hentbol 2. Lig Terfi maçlarına hazırlanan Bursagücü'nün antrenmanını ziyaret etti.

22 Mayıs 2021 Cumartesi, 13:32 - Bursa Bölge
A
Bursa Büyükşehir Belediyespor Bursa kulüplerinin yanında

Büyükşehir Belediyespor, Türk sporuna yeni yıldızlar kazandırma faaliyetlerinin yanı sıra ilimizdeki kulüpleri desteklemeye de devam ediyor.

Altyapıya verilen önem doğrultusunda spora ve sporcuya yatırımlarını sürdüren Büyükşehir Belediyespor'da Kulüp Başkanı Gökhan Dinçer ve Yönetim Kurulu Üyesi Fuat Alpaslan 27-30 Mayıs tarihleri arasında Rize'de gerçekleştirilecek Erkekler Hentbol 2. Lig C Grubu 2. Etap müsabakalarına hazırlanan Bursagücü Spor Kulübü'ne moral ve destek ziyaretinde bulundu.

"DESTEĞİMİZ SÜRECEK"

Atıcılar Çok Amaçlı Spor Salonu'nda çalışmalarını sürdüren kulübe ziyarette, tamamı Bursa altyapısından yetişen sporcularla 1. Lig'e yükselme mücadelesi veren Bursagücü Spor Kulübü'ne destek vermekten mutluluk duyduklarını belirten Büyükşehir Belediyespor Başkanı Gökhan Dinçer, 'Bursa'daki tüm takımlarımızın yanında olmaya çalışıyoruz. Büyükşehir Belediye Başkanımız Alinur Aktaş'ın öncülüğünde spora desteğimiz artarak devam ediyor. Kulüp olarak sportif faaliyetlerde kararlılıkla yolumuza devam ederken, Bursa'daki diğer ekiplerimize de destekliyoruz, tabii altyapı sporcularıyla bu yolda yürüyen Bursagücü'ne destek vermek de bizi fazlasıyla mutlu ediyor. Bursagücü Spor Kulübü'ne Rize'de gerçekleştirilecek maçlarda başarı diliyorum' dedi"MUTLU OLDUK"

Bursagücü Spor Kulübü Başkanı Hayrettin Özbağkıran da Büyükşehir Belediyesi  ve Büyükşehir Belediyespor'a destekleri nedeniyle teşekkür ederken, Büyükşehir Belediyespor Kulübü Başkanı Gökhan Dinçer ve Yönetim Kurulu Üyesi Fuat Alpaslan'ın ziyaretinden dolayı mutlu olduklarını ifade etti.

Özbağkıran, Antrenörler Osman Güner ve Hüsniye Yıldız yönetiminde Rize'de Sinop, Ankara, İstanbul, Adana, Ordu ve Rize takımlarının bulunduğu grupta mücadele edeceklerini ifade ederken, Bursa'ya 1. Lig bileti alarak dönmek istediklerini ifade etti. 

Atıcılar Çok Amaçlı Spor Salonu'nda gerçekleşen ziyarette Büyükşehir Belediyespor Kulübü Başkanı Gökhan Dinçer ve Yönetim Kurulu Üyesi Fuat Alpaslan'ın yanı sıra Kulüp Müdürü Abdurrahim Demir ve Branşlar Sorumlusu Ömer Hançer ile Bursagücü Spor Kulübü Başkanı Hayrettin Özbağkıran da yer aldı. 

Diğer Bursa Haberleri - Bölge Haberleri için tıklayın


22 Mayıs 2021 Cumartesi, 13:32
A