Geri Bursa Büyükşehir Belediyespor Bölgesel Lig'de ilk maçlarına çıkıyor

Bursa Büyükşehir Belediyespor Bölgesel Lig'de ilk maçlarına çıkıyor

Cengiz Göllü Voleybol Salonu'nda gerçekleştirilecek Voleybol Bölgesel Lig Bursa Grubu'nda yer alan Büyükşehir Belediyespor kadın ve erkek takımları ilk maçlarını yarın oynayacak.

10 Haziran 2021 Perşembe, 11:46 - Bursa Bölge
A
Bursa Büyükşehir Belediyespor Bölgesel Lig'de ilk maçlarına çıkıyor

Voleybolda Bölgesel Ligler dün başlarken, altyapı sporcularından oluşan kadrolarıyla ligde mücadele edecek Bursa Büyükşehir Belediyespor Kulübü Voleybol Takımları da ilk maçlarına yarın çıkacak. Ligde Bursa grubunda yer alan ve maçlarını Cengiz Göllü Voleybol Salonu'nda oynayacak Büyükşehir Belediyespor, kadınlarda Bursa Yıldız Spor, erkekler de ise Sakarya Akyazı Boybeyi Spor karşısında galibiyet arayacak. Ligde ilk günü maç yapmadan geçen Bursa Büyükşehir Belediyespor Kadın Voleybol Takımı, Bursa Yıldız Spor'un yanı sıra Orhangazi Yıldız Spor'la aynı grupta yer alırken, Efeler Ligi'nin dışında Bölgesel Lig'de de mücadele Büyükşehir Belediyespor Erkek Voleybol Takımı, İnegöl Voleybol ve Sakarya Akyazı Boybeyi ile mücadele edecek.

Hedefini 2. Lig olarak belirleyen Bursa Büyükşehir Belediyespor, kadınlarda Bursa Yıldız Spor ile çıkacağı ligdeki ilk sınavını Cengiz Göllü Voleybol Salonu'nda saat 14.00'te, erkeklerde ise Sakarya Akyazı Boybeyi Spor ile saat 16.00'da yine aynı salonda oynayacak. Kadınlarda 44, erkeklerde 32 erkek grubun yer aldığı ligde gruplarını ilk sırada bitiren ekipler final grubuna yükselecek. Ligde final grubu maçları ise 20-23 Haziran tarihleri arasında gerçekleştirilecek.

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR KADIN VOLEYBOL TAKIMI MAÇ PROGRAMI

YARIN

14.00     Bursa Büyükşehir Belediyespor-Bursa Yıldız Spor (Cengiz Göllü Voleybol Salonu)

CUMARTESİ

14.00     Bursa Büyükşehir Belediyespor-Orhangazi Yıldız Spor (Cengiz Göllü Voleybol Salonu)

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR ERKEK VOLEYBOL TAKIMI MAÇ PROGRAMI

YARIN

16.00     Bursa Büyükşehir Belediyespor-Sakarya Akyazı Boybeyi Spor (Cengiz Göllü Voleybol Salonu)

CUMARTESİ

16.00     Bursa Büyükşehir Belediyespor-İnegöl Voleybol (Cengiz Göllü Voleybol Salonu)

Diğer Bursa Haberleri - Bölge Haberleri için tıklayın


10 Haziran 2021 Perşembe, 11:46
A