Geri Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş'tan Bursaspor açıklaması!

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş'tan Bursaspor açıklaması!

Başkan Alinur Aktaş, basın kuruluşlarının yöneticileriyle yaptığı buluşmada Bursaspor kongresiyle ilgili açıklamalarda bulundu. 

09 Haziran 2021 Çarşamba, 11:33 - Spor
A
Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş'tan Bursaspor açıklaması!

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, Bursaspor kongresiyle ilgili "Bursaspor için hayırlı uğurlu olsun. Zor bir görev bu ortam içinde. Allah yardımcıları olsun. Bursaspor bizim için ayrı bir öneme sahip" dedi.

Aktaş konuşmalarını şöyle sürdürdü: "Bursaspor bu şehrin değeri. Erkan Kamat'a, Mesut Mestan'a destek vermedim. Ben desteği şahıslara değil Bursaspor'a veriyorum. Her türlü bel altı, bel üstü vuracaksın sahte hesaplarla bundan etkilenmemek mümkün değil. İnsan öldürmek kadar günahtır. Birilerini övebilirsin. Ama bu olmaz. Ben insanım kardeşim. Bana göre ben dört dörtlük dürüst bir insanım. Dürüstlük, samimiyet gayret ayrı bir şey. İnsan ailesine onuruna şerefine laf söyletir mi? Bazı olaylardan etkilenmemek mümkün değil. Tebrik ettik. Telgrafımızı gönderdik.Biz Bursaspor'a destek oluruz. İnşallah başarılı olurlar. Ben de ayakta alkışlarım. Ne ekersen onu biçersin. Bursaspor Bursa'nın değeridir.  Ben olaya kurumsal çerçevede bakıyorum."

Diğer Spor Haberleri için tıklayın


09 Haziran 2021 Çarşamba, 11:33
A