Bursada Bugün Bursa haber bursa haberi bursa haberleri Bursa

Bu sanneye twitter'dan mesaj yağdı

Sinema filminde Müjde Ar'ın oynadığı İffet karekterini tv dizisinde canlandıran Deniz Çakır Twitter'da en çok yorumlananlar arasına girmeyi başardı.

Bu sanneye twitter'dan mesaj yağdı

Yaprak Dökümü'ndeki kötü gelin Ferhunde'nin ardından İffet'de masum bir karektere bürünen Çakır oyunculuğuyla övgü alan isim oldu. Twitter'da en çok konuşulan bir başka konu da o meşhur taksi sahnesi oldu. İşte diziyle ilgili yorumlardan bazıları:

-Bu devirde Tempra taksi mi kaldı, hem de modifiye? abesleistigal
-İlk Müjde Ar'ın sıkıştığı arabada otomatik cam olanağı yoktu, açamamış olması normaldi. Deniz Çakır otomatik camı tek tuşla açabilirdi. sercandincsahin
-Müjde Ar: Bizim zamanımızda otomatik cam yoktu. Üzgünüm. tweetcubur
-Bu adam (Mehmet?Çevik) Menekşe ile Halil'de Menekşe'yi, Hanım'ın Çiftliğinde Güllü'yü, bu kez de İffet'i tokatladı. seydanarin
-Deniz Çakır İffet rolüne kart kaçar diyorduk ama fena giymiş rolü helal valla :)
büşra aksoy
-Deniz Çakır'ın İffet rolüyle birlikte Ticari taxiler in, üstü açık arabalar out.
kemalbolat
-Yeni sezonda Deniz Çakır'lı İffet, afet gibi :)Özge Zor


'Müjde Ar olmak kolay değil'

"İffet" filminin yönetmeni Kartal Tibet diziyi VATAN'a şöyle değerlendirdi? "Müjde Ar olmak kolay mı? 30 sene sonra hala adından bahsettiriyor. Müjde Ar tahtında oturuyor, gökte bir yıldız gibi parlıyor. Onu Deniz Çakır'la kıyaslamam doğru değil. Ama Çakır'ı da beğeniyorum, olmuş bir oyuncu. İffet dizisini tanıtımından izledim, beğendim. Yolu açık olsun.

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!