Geri Beşiktaş'tan Antalyaspor'a gidiyor

Beşiktaş'tan Antalyaspor'a gidiyor

Medical Park Antalyaspor Kulüp Başkanı Gültekin Gencer, Beşiktaş'ın genç futbolcusu Ömer Arslan için siyah-beyazlı kulüple anlaştıklarını söyledi.

15 Temmuz 2013 Pazartesi, 14:25 - Spor
A
Beşiktaş'tan Antalyaspor'a gidiyor

Medical Park Antalyaspor Kulüp Başkanı Gültekin Gencer, ''Beşiktaş ile Ömer Arslan'ı bir yıllığına kiralamamız noktasında her konuda anlaştık'' dedi.

Gencer, yaptığı açıklamada, Beşiktaş'ın Medical Park Antalyaspor'dan transfer ettiği Ömer Şişmanoğlu'na karşılık siyah-beyazlı takımdan iki oyuncu kiralacaklarını söyledi.
Samet Aybaba'nın isteği üzerine Ömer Arslan'ın takımımızda forma giymesi konusunda girişimlerde bulunduklarını anlatan Gencer, "Beşiktaş ile Ömer Arslan'ı bir yıllığına kiralamamız noktasında her konuda anlaştık. Samet hoca, oyuncuyu yakından tanıyor. Transfer konusunda hiçbir sorun yok. Ömer, büyük olasılıkla takımın Slovenya'da yapılacak ikinci etap kampına katılabilecek" diye konuştu.

Ömer'in genç ve gelecek vadeden bir oyuncu olduğunu dile getiren Gencer, Samet Aybaba ile istişare yapıp, gerekli mevkilere transferleri yapacaklarını kaydetti.

Diğer Spor Haberleri için tıklayın


15 Temmuz 2013 Pazartesi, 14:25
A