Bursada Bugün Bursa haber bursa haberi bursa haberleri Bursa

Beren Saat'ten Kenan Doğulu açıklaması: İlişkimizin başka bir evresindeyiz

Yurt dışında bir kanala konuşan Beren Saat, Kenan Doğulu ile evliliği hakkında konuştu. Saat, "Bizim ilişkimiz birbirimizi besleyerek devam etti. Şimdi ilişkimizin başka bir evresine geçtik" ifadelerini kullandı.

Beren Saat'ten Kenan Doğulu açıklaması: İlişkimizin başka bir evresindeyiz

Oyuncu Beren SaatKosova'nın özel bir televizyon kanalına röportaj verdi.

Saat rol aldığı dizilerle ününün Türkiye sınırlarını aşmasıyla ilgili "Çok zorlandığım zamanlar oldu. Ama gerçekten benim kadar yaptığınız işe aşıksanız, onun sonuçlarını yaşam biçimini kabul ediyorsunuz. Herkesin sizi bedensel kusursuzlukla değerlendiriyor olması çok bunaltıcı bir şey" sözlerini dile getirdi.

Saat, "Ünlü olarak yaşadığımız her şeyi bütün dünya gençlerinin yaşadığını görüyoruz. Doğal olanı kabul etmek gerek" dedi.

Saat, "Kenan Doğulu ile yaşamak nasıl bir duygu" sorusunu ise şöyle yanıtladı: "Kendi sektörünün içinden biriyle birlikte olduğun zaman biraz daha her şey yorucu ve birbirini tekrar eden hayat hikayelerine dönüşüyor. Ama bizim ilişkimiz birbirimizi besleyerek devam etti."

"Şimdi ilişkimizin başka bir evresine geçtik. Benim yazdığım şarkılarla stüdyo çalışması yapmaya başladık. Kendi hikayelerimi anlatmaya başlayacağım yeni bir dönem benim için."

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!