Geri Bensu Soral-Hakan Baş çifti tek celsede boşandı!

Bensu Soral-Hakan Baş çifti tek celsede boşandı!

Son birkaç aydır evliliklerinde yaşadıkları sorunlarla gündeme gelen Bensu Soral ile Hakan Baş'tan kötü haber geldi. Üç yıl önce dünyaevine giren ünlü ikili, anlaşmalı olarak yolarını ayırdıkları öğlenildi.

14 Ekim 2021 Perşembe, 15:52 - Magazin
A
Bensu Soral-Hakan Baş çifti tek celsede boşandı!

2018 yılında nikah masasına oturan Bensu Soral ve Hakan Baş çifti, son günlerde evliliklerindeki krizle gündeme geliyordu. Kısa süre öncesine kadar mutlulukları ile herkesi imrendiren Bensu Soral (30) ile kendisinden sekiz yaş büyük olan Hakan Baş arasında çocuk krizi patlak verdiği iddia edilmişti.

Hakan Baş'ın sosyal medya fenomeni Mina Ceran ile eğlenirken görülmesi üzerine ünlü çiftin ayrılacakları yönünde haberler çıkmıştı.Sonrasında ise Bensu Soral'ın ise eski rol arkadaşı Kubilay Aka ile bir binanın çatısında çekilen fotoğrafları ortaya çıktı.

"EVLİLİĞİMİZLE İLGİLİ HASSAS BİR SÜREÇTEYİZ"

Bunun ardından çift, ortak bir açıklama paylaşarak çıkan haberleri yalanlamışlardı. İki ismin de sosyal medyada yayınladıkları açıklamada, "Şu dönemde evliliğimizle ilgili hassas bir süreç içerisindeyiz. Biraz zamana ve sizlerin de hassasiyetine ihtiyacımız var" ifadeleri yer almıştı.

ANLAŞMALI OLARAK AYRILDILAR 

Evliliklerini ayakta tutmak için mücadele eden ikili krizi aşamadı. Muhteşem bir düğünle evlenen çiftin üç yıllık evlilikleri tek celsede bitti.

SOYADINI SİLMEDİ 

Son olarak 'Cam Tavanlar' adlı dizide başrol oynayan Bensu Soral'ın, boşanmalarına rağmen Baş soyadını sosyal medya hesabından kaldırmadı.

MANİDAR PAYLAŞIM 

Öte yandan önceki gün Baş ile boşanma aşamasında olan Soral, resim yaptığı bir karenin altına, "Sanat olmasaydı, gerçeğin çiğliği dünyayı dayanılmaz hale getirirdi" mesajını yazmıştı.

30 yaşındaki güzel oyuncunun sosyal medyada yaptığı bu yorum, adı çapkınlık haberleriyle anılan eşi Hakan Baş'a gönderme olarak yorumlanmıştı.

"ÖYLE DÜŞÜNDÜĞÜNÜZ GİBİ BİR ŞEY YOK"

Hakan Baş, geçtiğimiz günlerde Nişantaşı'nda şarkıcı Edis Görgülü'nün asistanlığını yapan Simge İnce ile objektiflere takılmıştı.

Araç içinde görüntülenen ikili, gazetecileri fark edince birden gaza basarak uzaklaşmak istemişti. Görüntü vermekten kaçamayan ikili, çareyi açıklama yapmakta bulmuştu.

Hakan Baş, "Arkadaşlar yanlış olmasın, hanımefendi ile öyle düşündüğünüz gibi bir şey yok aramızda. Arkadaşlarımızla bir yere katıldık" demişti.

 

Diğer Magazin Haberleri için tıklayın


14 Ekim 2021 Perşembe, 15:52
A