Bursada Bugün Bursa haber bursa haberi bursa haberleri Bursa

Begüm Kütük: Herkes saç boyama, dip boya derdine düşmüş

Oyuncu Begüm Kütük, sosyal medya hesabından yazdığı satırlarla hemcinslerinin kuaför temalı paylaşımlarına tepki gösterdi.

Begüm Kütük: Herkes saç boyama, dip boya derdine düşmüş

Ev karantinası günleri devam ederken, insanların pek çok konudaki ihtiyaçları da gün yüzüne çıkıyor bunlardan biri de kuaför ihtiyacı oldu.

Corona virüsü salgını başladığından bu yana insanlar kendilerini ev karantinasına aldı. Bu süre zarfında her ne kadar mutfağa girip ekmek yapmayı öğrenmiş olsak da bazı ihtiyaçlar için ne yazık ki karantinanın bitmesini beklemek gerekiyor.

Özellikle kadınların kuaför paylaşımları bu konuda ilk sıralarda yer alırken oyuncu Begüm Kütük'ten ilginç bir yorum geldi.

Kocası Erdil Yaşaroğlu ile birlikte sağlık çalışanları için 3-D yazıcılarında yüz maskesi üreten Kütük bununla ilgili paylaşımlarda bulunulmuş ve beğeni toplamıştı.

Kütük bu defa hemcinslerine göndermede bulunduğu bir paylaşım ile öne çıktı. Özellikle sosyal medyada dönen kuaför paylaşımlarına tepki gösteren oyuncu şunları yazdı:

"Instagram'a bakıyorum da herkes saç boyama, dip boya derdine düşmüş. Marifet gibi online kuaförleriyle görüntü paylaşıyorlar. Beyazlar kapatılacakmış falan. Beyazlarınla ya da gerçek renginle yaşamayı öğrensen mesela, barışsan kendinle salsan bir kaç ay marifet değil yaptığınız.."

Kütük'ün bu çıkışına ise ilk yorum meslektaşı Berna Laçin'den geldi. Laçin şu yorumu yaptı:

"Beyazı olmayana kuaför boşamak kolay şekerim. Becerebilsem hemen yaparım ben de vallaha... Kendinle barışmak değil bak emin ol ben anlıyorum insanları , ter kokusu da insana mahsus ama terle yaşamak ve kokuyla barışmak istemiyorsun yıkanıp atmak istiyorsun Ya öyle düşün"

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!