Geri Başkan Burkay'dan Bursaspor'a 100 bin lira

Başkan Burkay'dan Bursaspor'a 100 bin lira

Yönetim lideri Emin Adanur'un ziyaret ettiği BTSO Başkanı İbrahim Burkay, "Ayağ Kalk Bursa" kampanyasına 100 bin lira ile katıldığını açıkladı. Burkay, iş dünyasına çağrıda bulunarak, "Bursa iş dünyası kuruluşlarımızı ve tüm iş insanlarımızı, kulübümüze destek olmaya davet ediyorum" dedi. 

04 Ağustos 2021 Çarşamba, 19:21 - Spor
A
Başkan Burkay'dan Bursaspor'a 100 bin lira

HABER MERKEZİ / BURSADA BUGÜN

Bursaspor yönetiminin lideri Emin Adanur'un ziyaret ettiği Bursa Ticaret ve Sanayi Odası (BTSO) Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Burkay'dan yeşil-beyazlı kulübe tam destek geldi.

İŞ DÜNYASINA DESTEK ÇAĞRISI YAPTI

Ziyaretin ardından sosyal medya hesabından paylaşımda bulunan Burkay, "Değerli Bursaspor Kulübü ekip lideri Emin Adanur, ziyaretimize gelerek Bursaspor için gerçekleştireceği projeleri paylaştı. Tüm şehrin sahiplendiği 'Ayağa Kalk Bursa' hatıra forma kampanyasına ben de katkıda bulundum. Bursa iş dünyası kuruluşlarımızı ve tüm iş insanlarımızı da kulübümüze destek olmaya davet ediyorum. Şampiyonluk yolunda her zaman olduğu gibi Bursasporumuzun yanında olmaya devam edeceğiz" ifadesini kullandı.

BURKAY'DAN 100 LİRALIK DESTEK

Bursaspor Kulübü de, Başkan Burkay'ın 100 bin lira değerinde hatıra forması aldığını açıklayıp, kendisine teşekkür etti.
Açıklama şöyle:
"Ayağa Kalk Bursahareketine 100.000 TL değerinde hatıra forması alarak bireysel katkıda bulunan BTSO Başkanımız İbrahim Burkay'a teşekkür ederiz."

ADANUR TEŞEKKÜR ETTİ

Bursaspor ekip lideri Emin Adanur, görüşmeyle ilgili olarak daha sonra şu açıklamayı yaptı:
"BTSO Başkanımız İbrahim Burkay Bey'i ziyaret ettik. 
Muhteşem bir görüşme geçti, Bursaspor'un ayağa kalkması için Başkan elinden geleni yapacak. İbrahim Burkay'ın farkını göreceksiniz ve bu dönemde Başkan mücadelemizin en ön saflarında yer alacaktır.

İLK MAÇ İÇİN 20 BİN BAYRAK

Ayrıca Başkan Burkay'ın camiamızı hareketlendirecek çok ince ve güzel bir sürprizi var.
İlk maç 20 bin adet Bursaspor bayrağı yaptırarak koltuklarımıza asacak.
Kendisine BÜYÜK BURSASPOR CAMİASI olarak sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. İyi ki varsınız."

Diğer Spor Haberleri için tıklayın


04 Ağustos 2021 Çarşamba, 19:21
A