Geri Bangura'dan jeste jest

Bangura'dan jeste jest

Bursaspor'un yeni transferi Teteh Bangura, babasının Bursasporlu yöneticiler tarafından tedavi ettirileceğinin müjdesini alınca jest yaparak alacağından 100 bin Euro feragat etti.

15 Ağustos 2011 Pazartesi, 11:53 - Spor
A
Bangura'dan jeste jest

Golcü futbolcu, belinden sakat olan ve yürüyemeyen babasının tedavisini Bursa'da yaptıracak olan yönetimin anlamlı davranışına karşılık 500 bin Euro'ya imza attı.
İsveç'in AIK Stockholm takımından transfer edilen golcü Teteh Bangura'ya Bursaspor'dan büyük jest geldi. Siyahi futbolcunun belinden rahatsız olan ve yürüyemeyen babasının Afrika ülkesi Sierra Leone'de tedavisini yaptıramadığı ve bu yüzden büyük sıkıntı yaşadığını öğrenen yeşil beyazlı yönetim hemen devreye girdi. Bangura ile görüşen Bursasporlu yöneticiler, golcü futbolcuya müjdeli haberi vererek babasının tedavisini Bursa'da yaptırma kararı aldı.

JESTİ KARŞILIKSIZ BIRAKMADI
Ancak Bangura'da bu jesti karşılıksız bırakmadı. Yeşil Beyazlı yönetimle yıllık 600 bin Euro ile anlaşan golcü futbolcu alacağından 100 bin Euro indirime gitti ve 500 bin Euro'ya imza attı. Yönetim kurulunun yapmış olduğu vefa örneği karşısında oldukça duygulanan golcü futbolcunun kız arkadaşının Bursa'ya geleceği bildirildi. Yeşil beyazlı yönetim Sierra Leonelli golcünün babası ve kız arkadaşının vize sorunu en kısa zamanda halledip Bursa'ya getirmeyi planlıyor. 

Diğer Spor Haberleri için tıklayın


15 Ağustos 2011 Pazartesi, 11:53
A