Bursada Bugün Bursa haber bursa haberi bursa haberleri Bursa

BAHADIR ÖZGÜN MHP'DEN ADAY ADAYI

Genç Sanayici İşadamları ve Yöneticileri Derneği (GESİAD) Başkanı Bahadır Özgün, Milliyetçi Hareket Partisi'nden (MHP) Bursa milletvekili aday adayı olduğunu açıkladı.

BAHADIR ÖZGÜN MHP'DEN ADAY ADAYI

MHP il teşkilatına gelerek aday adaylığı müracaatında bulunan GESİAD Başkanı Bahadır Özgün, "Maalesef içinde bulunduğumuz süreçte, bir iş adamı olarak siyasete girmeye karar verdim. Bunu ifade etmekten onur duyuyorum. Düşüncelerimi Bursa kamuoyu çok yakından takip etmektedir. Hepinizin bildiği gibi, milliyetçi görüşe inanan bir kişiyim, bu düşünce ile hizmet vereceğim" dedi.
Türkiye'de tarım ve hayvancılık sektörünün oldukça sıkıntılı bir dönemden geçtiğini belirten Özgün, seçilmesi halinde Ankara'da sanayicilerin yanı sıra çiftçilerin meselelerinin çözümü için de çalışacağını söyledi.
1976 yılında ilk defa kapısından içeri girdiği MHP genel merkezinde eline geçen kitabın 9 ışık olduğunu anlatan Özgün, "Hayatım boyunca kendime 9 ışığı ilke edindim. İçinde bulunduğumuz şu günlerde, bütün adaylar, cumhuriyetin 100. yılı hedeflerinden bahsediyor. Maalesef içi boşaltılmış bir cumhuriyet ile 2023'e ulaşacağız. Arzumuz, dopdolu, çok daha ileri giden, modern bir Türkiye inşa etmek" diye konuştu.

 

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!